Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig tudtad, hogy ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig tudtad, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a párommal, szeretjük egymást, de vannak súrlódások. Lassan el kellene döntenem, hogy mit szeretnék (ő gyereket és esküvőt szeretne, de én még nem).

Tudom, hogy jó ember és ha szakítanánk nagyon hiányozna mert szeretem, de a gyerek és az esküvő gondolatára kiráz a hideg:((

Nem tudom, hogy csak ez elkötelezettségtől félek, vagy legbelül érzem, hogy nem fog "örökkön-örökké" tartani:(

Te mindig biztos voltál benne, hogy ő az igaz?

Most is együtt vagytok?

Vagy szakítottál és már bánod? Vagy jól döntöttél?

25/l


2011. jún. 7. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg potenciális "igazi" van a világban mindenki számára.
2011. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem, ha 25 éves nőként elborzaszt a közös esküvő gondolata, akkor ott baj van, és nem az elkötelezettségel. Én még olyan nőt nem láttam, aki az igazi mellett félt az esküvőtől. Persze lehet, tévedek.
2011. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az igazi alatt nem is annyira a rózsaszín boldogságot értem, csak azt az érzést, hogy vele fogok megöregedni, mert ki tudunk tartani egymás mellett életünk végéig, és nem csak elhatározásból, hanem szeretetből.
2011. jún. 7. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a gond, hogy az 5 év alatt túlságosan "megszoktátok" egymást. Talán már nem is vagy belé annyira szerelmes, mint az elején. Ugyanis, ha szereted, és úgy érzed, ő az igazi, akkor szerintem nem tartanál a házasságtól és a gyermekvállalástól. De ezt neked kell érezned, én csak leírtam a véleményemet, amit az általad leírt információk alapján szűrtem le.
2011. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14:30nak igaza van...:S

ha tényleg ő az igazi, akkor nem kérdezgeted magadtól, egyszerűen érzed...

2011. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig tudtam:) 9 hónapja együtt vagyunk lassan és nagyon szeretem őt:) Rá vártam egész életemben :)
2011. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!