Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hűtlen mindenki?

Figyelt kérdés

A közvetlen környezetembe kapásból tudok mondani 6 fiút aki velem csalná meg a barátnőjét(és teljesen biztos hogy nem csak velem!),és nagyon sok olyan párt ismerek ahol csalják egymást..A lányok épp úgy ahogy a fiúk.

Miért nincsenek normális kapcsolatok? A hűség pedig alap dolog...

Ezért sincs 2 éve már barátom


2011. jún. 7. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem ez a tapasztalatom. Ahol pedig ez előfordul, ott a párkapcsolattal alapbajok vannak.
2011. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

a hűség alap - jól látod

a lányok, nők legnagyobb, legragyogóbb erénye

Reméljük, találkozol olyannal, aki ezt érzi, értékeli

és maga is hűséges.

2011. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor ne a közvetlen környezedben keress, sokan vannak fiúk, férfiak is, akik mindent megadnának egy normális kapcsolatért. Én is nagyon nehezen találtam meg a barátnőmet, és boldog vagyok mellette.
2011. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

A válasz egyszerű. Ilyenek az emberek :D

Az emberek sok hülyeséget csinálnak, ez is közéjük tartozik.

Meg ha belegondolsz, nem lehet azzal mit csinálni ha megtetszik valaki más. :D

Lehet hogy szemét dolog a megcsalás, de ha csak nem akar azért szakítani, mert épp valaki mást is ki akar próbálni?

2011. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

utolsó: ha valakit szeretsz akkor nincs olyan hogy megtetszik más,én legalábbis ha szerelmes vagyok rá se nézek másra...de még ha ez így is van,pont azért mert elvileg szereted,annyival tartozol neki h.valami nem okés a kapcsolatban(mert ha másra nézel nyilván nem)és ha nem változtat akkor szakítasz vele

elözőek: nem szoktam a környezetembe ismerkedni,pontosan a tapasztalataim miatt:)

és tényleg nem lehet befolyásolni kibe szeret bele az ember,ez itt a nagy baj:(

2011. jún. 7. 15:11
 6/20 anonim ***** válasza:

ha valakit szeretsz akkor nincs olyan hogy megtetszik más,én legalábbis ha szerelmes vagyok rá se nézek másra.." ezt jól mondtad:) én is igy érzek :) Sosem csalnám őt meg és rá se nézek másra amióta vele vagyok:)

17/L

2011. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lassan 9 hónapja:)mindig rá vártam$
2011. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
sok boldogságot nektek!:)
2011. jún. 7. 15:49
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz egyszerű. Ilyenek az emberek :D"


Nem, az emberek nem ilyenek. A majmok ilyenek. Meg egyéb ösztönlények. Az ember attól ember, hogy tud parancsolni az ösztönének. Aki nem tud, az állat. Ezzel semmi gond. De akkor illene úgy is élni (ki a fűtött lakásból a barlangba!).


"Meg ha belegondolsz, nem lehet azzal mit csinálni ha megtetszik valaki más. :D"


A "nem lehet" és a "csak te nem tudsz" között elég nagy a különbség. Mint mondtam fentebb, nem mindenki éri el az ember-szintet. Látom, neked sem sikerült.


"Lehet hogy szemét dolog a megcsalás, de ha csak nem akar azért szakítani, mert épp valaki mást is ki akar próbálni?"


Én is szeretném kipróbálni a barátnődet, ok? Remélem nincs harag. Persze ez irónia, mert nem állnék szóba olyan nővel, aki egy hozzád hasonló figurával leállt már egyszer. A társadalom és az emberek sajnos ilyenek - csak épp azt felejted el közölni, hogy pont te és a hozzád hasonlók miatt.

2011. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Köszi, ha nekem mondtad, nagyon köszönöm:)
2011. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!