Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerű, zárkózott fiút hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű, zárkózott fiút hogy kezeljek?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy egy iskolába járunk, és a fiú nagyon tetszik nekem. Már jópárszor beszélgettünk, én teljesen belehabarodtam az egyszerű, zárkózott természetébe. Enged magához egy ideig, aztán megállít, és ha úgy gondolja, tovább enged és ezt játszuk már egy fél éve. Nagyon szeretnék vele többet, de nem tudom hogy kezeljem őt. Nem látom át, hogy mit szeretne. Ő is keresi a társaságom, de nem tudom, hogy azért, mert jó havernak tart, vagy azért, mert kedvel. Segítsetek, hogy mit tegyek, mert egyedül megbolondulok!
2011. jún. 7. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki. ha tényleg zárkozott akkor másképp semmit sem érsz el vele mert ha te is tetszel neki nem fogja ő elmondani :)
2011. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha már többször beszélgettetek, meg keresi a társaságod, akkor nem zárkózott. Ill. akkor még nem láttál zárkózott embert.

Az meg hogy jó havernak tart, meg kedvel, majdnem tök ugyanaz. A lényeg az, hogy kezdetnek jó. Talán meg is kérdezhetnéd, hogy mit gondol kettőtökről.

2011. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Zárkózott, mert nem enged olyan közel. Sok zárkózott embert láttam, jóideig én is az voltam, és ő az első, aki miatt feladom a nézeteket, hogy a fiú kezdeményezzen. Egyszerűen szeretném, ha velem lenne.

A kedvel szó pedig arra utalt, hogy bejövök neki.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. jún. 7. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyiss neki ajtót!!!


Nem vicc! Ez egy hasonlat!


Bíztasd , h közeledsz hozzá körülötte legyeskedsz, figyeled követed a szemeddel stb stb...h minél biztosabb legyen és leessen neki h van esélye tééényleg....

2011. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bámuld,esetleg kacsints rá, hátha leesik neki
2011. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amugy meg azt hogy gondoltad amikor azt irtad hogy egyszerű???
2011. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 RaksashaGirl ***** válasza:

Nekem osztálytársam van ilyen, és ő is bejön nekem.. :) Igazából már vallottam neki szerelmet.. Csak annyira félénk, hogy szegény tökre megszeppent.. Azóta is csak "finoman" beszélgetek vele ilyen témákról, mert olyankor lefagy, zavarba jön, és egy szót nem bír kinyögni. :D

Sajna én sem tudom hogy csak nagyon jó haverok vagyunk-e, vagy ez már több... Beszélgess el vele.. Közös témát felhozol, megkéred hogy maradjatok kettesben, és puhatolózz, de ne egyből kérdezz rá! Kerülgesd a forró kását.. :P

2011. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az egyszerűt nem lekezelően írtam, hanem úgy, hogy nem folyamodik trükkökhöz, nem számító, egyszerű felfogása van, nem kever-kavar. :)
2011. jún. 8. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!