Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmas dolog lenne törölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas dolog lenne törölni iwiw-ről?

Figyelt kérdés

Hogy én is szánalmas vagyok, azt nem kell mondani, tudom anélkül is:(. Fél éve szakított velem, és még mindig hullanak a könnyeim utána időnként. Időnként nagyon tud hiányozni. Már nem beszélek vele, így jobban megy (??) a felejtés.


Viszont iwiw-en mindig látom az új képeit, meg a híreket róla, ami nem túl jó.


Időnként muszáj vagyok belépni, ha fontos üzenetem jön...


23 l


2011. jún. 14. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgyis megszűnik egyszer érdeklődés hiányában.
2011. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolathoz lenne kedved?
2011. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem bánnám, ha inkább a kérdésemre válaszolna az első kettő:)
2011. jún. 14. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas, azt teszel amit akarsz. Ez a Te életed és Te irányítod, nem Más. Nem Ő. Felejtsd el végre, és éld a Saját életed.

Direkt kiemeltem, hátha segít.

2011. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, szánalmas lenne. Ha annyira zavar, akkor ne menj fel Iwiwre, de ne mutasd ki, hogy érdekel a dolog! Márpedig ha törlöd, az egy 5-ször aláhúzott figyelmeztető jelzés felé, hogy folyton róla agyalsz.
2011. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a szakítás másnapján töröltem őt fészbúkról, hogy ne lássam, miket posztol, letiltottam msn-ről, mindenhonnan. Hirtelen döntés volt, és utána ki voltam bukva, hogy hűűűű de gyerekes vagyok, meg hogy ebből tudja, hogy rosszul érzem magam attól, hogy dobott. De aztán rájöttem, hogy nem tök mindegy??? Számít, hogy mit gondol? Neked is az a fontos, hogy túllegyél rajta, amint tudsz, mert csak rámennek a legszebb éveid. Ha az segít, töröld. Kit érdekel, ki mit gondol. Magaddal foglalkozz.

23L

2011. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó: ha nem érdekelné, hogy mit gondol, akkor nem írta volna ki a kérdést, pont azért írta ki mert érdekli
2011. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

20.34

persze, hogy érdekli, mit gondol, mert hiányik neki és szereti. Engem is érdekelt, és még most is érdekelne. De nem számít! mert már mindegy, szakított, nem foglalkozik velem. Ezt rohadt nehéz elfogadni, de ez van.

2011. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szituban vagyok, csak én a lánnyal nem kerültem olyan komoly viszonyba. 3 találkozó volt, én többet akartam, de ő nem igazán mondta meg a frankót és hagytam a fenébe. Én is gondolkodom, hogy törlöm.
2011. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igaz ez nem pont olyan szitu, mint a tied, de akkor is.
2011. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!