Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
több évig barátok voltunk, nagyon bizalmas barátok, utolsó évben egyre több ölelgetések történtek, egyszer egy szájra puszi is, majd csókok.beszélgettünk, elmondta hogy nem szórakozik, nem az a célja h barátok maradjunk, de bizonytalan, fél tőlem, nem akar pofára esni és csalódni. ezeket is letisztáztuk, elkezdtünk járni, minden szuper volt, mikor velem volt éreztem hogy tényleg akarja. aztán hiphop nem keresett, nem találkozik velem, így interneten keresztül kinyögte hogy elvan velem de neki még mindig furcsa h mi együtt vagyunk több év barátság után... most akkor mivan? foglalkozzak vele vagy hagyjam? lehet más áll a háttérben?! én 18L, ő 18F
2011. jún. 9. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz egy új barát után,ezt a srácot meg felejtsd

el.

2011. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gimiben nekem is volt egy hasonló "pasim". ne foglalkozz vele, ne engedd hogy ezt tegye veled. nehéz tudom, de neked lesz jobb ha nem foglalkozol vele... lesz jobb is!tapasztalatból mondom!
2011. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha évek óta ismer,akkor miben olyan bizonytalan.Valószinüleg végig sem gondolta az egészet,most meg még kifejezni sem tudja magát rendesen.Ne bánkódj,lessz majd jobb barátod.
2011. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na én ezért nem hiszek a fiú-lány barátságban, de ha lenne is az nagyon ritka!

Előbb- utóbb szerelem lesz belőle.

Tudom most rossz, de ha tényleg annyira jó barátok voltatok, meg tudjátok beszélni, hogy mi van veletek! És ha még nem késő újra barátok is lehettek! Ha nem késő... :S

2011. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!