Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal már harmadszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal már harmadszor kezdjuk ujra. Ha egyutt vagyunk, mindig jol el vagyunk, csak vmi végett szakitunk. Aztan ujra és ujra egymas mellett kötunk ki. Van esély?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. 50%
2011. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Necces. Előbb utóbb tönkre megy a kapcsolat véglegesen. Bár rossz jósnak bizonyulnék, de nem hiszem.
2011. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Min szoktatok összeveszni pontosan?

Én régen úgyan így voltam a volt pasimmal. Amikor együtt voltunk jól elvoltunk aztán hülye lényegtelen apróságok miatt mindig összevesztünk és szakítottunk. Utánna újra összejöttünk és ez így ment egészen addig amíg elege nem lett ebből és nem keresett mást.

Nem tudom ez miért van,lehet hogy mi tényleg nem illettünk össze. Én azt tanácsolom hogy hagyjátok abba a veszekedést és a szakításokat mert előbb utóbb valamenyikötöknek elege lesz belőle és tovább áll. Ha boldogok vagytok együtt miért szakítotok?! Ne szenvedjetek feleslegesen!

18/L

2011. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát főleg ilyeneken szoktunk veszekedni, h nem enged el a barátnőimmel bulizni, és ez egy ideig okés, de aztan már muszaj kiszabadulnom és összeveszunk és szakitunk, v olyanokon veszekszunk, h mit nézzunk a tv-ben...én 21 vagyok ő 25
2011. jún. 10. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, igen, fel kellene nőni, nem minden vita után szakítani, és akkor van esély.
2011. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!