Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, a barátnőm elmegy tanulni külföldre, és lehet nemlátom többet, szerintetek igy van értelme fojtatni? Vagy ha látom is azt is havonta 1-2 alkalomal :S

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad feladni. Hidd el, láttam amit láttam, van olyan pár, akinek ez nem volt akadály :)És ezért nagyon tisztelem őket.
2011. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a probléma.

1 óra lófütty, ezen problémáztok?

Itthonról is picit több, mint 1 óra nekem, míg átérek a barátomhoz, pedig mind a ketten pestiek vagyunk.

A sulim 1,5 órányira van és minden nap be kell járnom.

Szóval kérdezem még egyszer: mi a baj???

Miért kéne havonta találkoznotok csak?

Ha akrtok akár minden nap láthatjátok egymást, vagy tőle mehetsz dolgozni (vagy suliba), mert 1 óra az tényleg semmi.

Kb. úgy adtad elő, mintha 6 órányi távolságra lenne...

Tényleg nem vágom...

L/24

2011. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mert a szülei nemfognak nekem minden 7végén szaladgálni visza vajdaságba.
2011. jún. 11. 15:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Más megoldás? Vonat? Busz?..
2011. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!