Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak? Öngyilkosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak? Öngyilkossággal fenyegetőzik.

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem érzek a (volt) barátom iránt, sőt mondhatni borzasztóan elegem van belőle és mindenképp szakítani szeretnék és továbblépni, de nem engedi. 1 éve vagyunk együtt. Öngyilkossággal fenyegetőzik, ha elhagyom. Az a baj, hogy talán csak fenyegetés, de elég labilis a lelkiállapota, rossz gyerekkora volt, az apja verte és még sorolhatnám. Félek, hogy megteszi, de szakítani akarok. Mit tegyek, segítsetek kérlek :( 19/L
2011. jún. 11. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mit tegyél, szánalmas az ilyen viselkedés. Én is ismerek pár ilyen embert. Buták. Én szakítanék a barátnőmmel akkor is, ha ilyennel fenyegetőzne. Minek maradnál vele ha nem szereted? Örökké vele KELL hogy legyél? Esetleg szólhatsz a szüleinek vagy akárkinek, hogy vigyék be diliházba, mert nem tudja kontrollálni magát.
2011. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyunk ott, nem tudjuk, hogy hogy fenyegetőzik, nem tudunk válaszolni. Ha nem érzel iránta semmit, akkor nincs értelme a kapcsolatnak, szóval mindenféleképpen szakíts, de ezt próbáld meg valahogy gyengéden elérni. Sajnállak, ez egy nehéz helyzet.
2011. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vezesd rá lassan, kíméletesen, hogy ez végül is neki sem jó. n

Nehéz, de ha értelmes, akkor felfogja.

2011. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Szakíts!

1:Ha meg is tenné nem te vagy a hibás,hanem ő az aki beteg.

2:valószínű csak fenyeget ,de hamégsem akkor is hogy lehene így 1ütt lenni vkivel??

3:és akkor te most hozzá kell menj,legközelebb ha 8 gyreket szeretne tőled azt is meg kell adnod,nehogy ki nyírjí magát?


Ha nagyon aggodsz szólj vkinek egy közös barát,szülei, te szüleid pszichológus...

A legfontosabb,hogy nem vagy felelős az ő döntéseiért

2011. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 napietus ***** válasza:

én azt tenném, hogy szakítanék vele, és utána szólnék azonnal a testvérének, barátjának, haverjának, bárkinek, hogy menjen oda hozzá, és figyeljen rá, hogy ne csináljon hülyeséget.


egyébként valószínűleg üres fenyegetőzés.

2011. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
úú szegény :( most igazán sajnállak egyik barátnőm is így járt, hogy szakítani akart a pasijával, de a fiú azzal fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz, barátnőm nem vette komolyan, és szakított vele. másnap magyar óránk volt, és a lány kapott egy sms-t a fiútól, hogy nagyon szerette őt, és miatta tette(teszi) ezt, odaírta ,hogy a vasútállomáson van. barátnőm elkezdett sírni az óra közepén elmondta a tanárnak ,hogy mi történt, gyorsan kiszaladtak az állomásra, de a fiú már a vonat alatt volt :/ ez tényleg megtörtént, nem rémítés-képpen szántam, csak gondoltam, elmesélem
2011. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el egy ismerősének, hogy mivel fenyegetőzik, és szólj, hogy figyeljen rá, aztán szakíts.
2011. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
ez van, ha már tényleg nem szereted, ne érdekeljen, ha ennyi esze van, hogy nem tudja felfogni, hogy ehhez 2ember kell, akkor így járt.
2011. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyenekkel fenyegetozik abszolut beteg.. most komolyan hogy lehetnek emberek ilyen onzoek? miert tett tonkre az eleted ha o ilyen idiota? meg hogy a srac a vonat ala ugrott raadasul ir a csajnak h miatta teszi.. hogy lehet az ember ennyire egoista? nem erdekli hogy mi lesz a csajjal az eleteben? orok sebet hagy benne.. az osszes ilyen egy balf.sz es azt sem erdemlik meg hogy beszeljunk roluk..
2011. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!