Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint, ha megerőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint, ha megerőszakolnak, én leszek a hibás?

Figyelt kérdés
Csak elméletben beszélgettünk erről, és szerinte, ha ez megtörténik, nem tettem meg mindent, hogy elkerüljem. Igaz, hogy nem hordok magamnál semmi önvédelmi eszközt, de valószínűleg úgyis bepánikolnék, ha használni kéne. Van még itt olyan srác/férfi, aki így gondolja? Nekem attól csak nehezebb lenne, ha még a szerelmem is eldob, mint egy használt rongyot..
2011. jún. 11. 23:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%
Én nem küldeném ezeket börtönbe.. inkább golyót a fejükbe..
2011. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
43%

23:39 vagyok

Szerintem nem szorul magyarázatra az előző kommentem. Nemkell kiakadni ha bunkó a pasid, hiszen te együtt vagy vele, valószínüleg ezért szereted, mert ő egy igazi rosszfiú stb...

2011. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi nagyobb buntetés? Börtön vagy golyó?


Hidd el börtönben golyó után sír mindegyik

2011. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

23:55! Hehe, hát igen. :) A másik 3 választási lehetőség meg növeli az esélyeket.

23:58! Igen, azért vagyok vele, mert olyan amilyen. Egyébként nem akadtam ki, csak kíváncsi voltam a véleményekre.

2011. jún. 12. 00:03
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az én országomban az összes gyilkossal együtt rohadnának a föld alatt szal nem lenne aki kikészítse őket :D
2011. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha valakit megszurkálnak az utcán az áldozat a hibás, mert nem védte meg magát, sőt bizonyára kiprovokálta.

Elég degenerált hozzáállása van, de azért annyiban igaza lehet, ha egy 15 éves lány hajnalban egyedül mászkál az utcán, akkor kivívja maga ellen a sorsot és nem erőszakolnák meg, ha otthon ülne a s.ggén.

2011. jún. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Na utolsó! Az első mondatod ökörség, köze nincs a témához! De a második rész már jóval okosabb. Bár nem mostani a kérdés, de most hétvégén eltűnt egy csinos fiatal lány a 8. kerületben. Szombaton HAJNAL 3-KOR indult lovagolni és azóta nincs meg. Bár kívánom, hogy jól végződjön a történet, de azért lehet gondolni hogy mi szokott az ilyen sztoriknak a vége lenni. Szóval az aki megadja az ilyen pszichopatáknak a lehetőséget, az igenis hibás!
2012. dec. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!