Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetnék egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék egy ilyen pasit? Létezik egyáltalán? (. )

Figyelt kérdés

Vágyom néha egy romantikus randira szexel.

Szeretkezésre!

Nem hiszem, hogy tudnék most komolyabb kapcsolatot építeni de hiányzik a randizás, hogy valakinek tetszek és a romantikus szex, de nem akarom azt se, hogy kihasználjanak.

Jó lenne valaki aki komolyan vesz, nem használ ki és csak gyengédségre vágyik, mint én, de nem akar bemutatni a szüleinek és nem várja, hogy bemutassam a szüleimnek, nem akar összeköltözni és nem tervez közös kirándulásokat.

Beszélhetek vele mélyen is, meghív néha egy italra, jó társaság, nem egy felszínes, nagymenő barom, hanem érző férfi akivel SZERETKEZHETEK.


Létezik ilyen pasi???

Egyáltalán lehet szeretkezni szerelem nélkül???


2011. jún. 12. 19:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha csak kiakar használni, akkor nem fog sokáig várni rád.


Am az a baj, hogy te is a külső alapján döntesz, és aki nem olyan "sármos" azzal nem is foglalkozol. Akinek kevésbé jutott ki a nőkből azok talán jobban tisztelik a nőt.

2011. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
mondtam hogy írj levelet:)
2011. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát, én eddig hasonlót csak exbarátnőkkel csináltam, ott ugye a kedvesség/őszinteség valamennyire megmaradt a kapcsolatból, igazából idő sem kellett, hogy "ráérezzünk" a másikra. Tulajdonképpen valami vonzódás van ilyenkor, amit azért én szerelemnek már nem neveznék, de arra elég hogy tényleg szeretkezés legyen a fizikai tevékenységből, ne csak simán egy "numera".

Esetleg átgondolhatod van-e olyan exed, aki semmiképpen sem akarja újrakezdeni a kapcsolatot, viszont nem riadna vissza néha egy kis szexuális interaktustól. :)

25F

2011. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

nem kell hogy adonisz legyen, én sem tartom magam bombanőnek se szexistennő nem vagyok :D

ami vonzalom a testi adottsága miatt hiányozna azt a gesztusokkal, kedvességgel, figyelmességgel lehet kompenzálni

2011. jún. 12. 20:35
 15/20 anonim ***** válasza:
Küldtem egy levelet:)
2011. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Úristen, kívánom, hogy találj ilyet! De ha beleszeretsz, az már nem ilyen fényes helyzet. Nekem sajnos van, a párom mellett. És simán el tudnám képzelni, hogy "szingli"-ként is legyen Ő nekem. Soha nem beszéljük meg előre a talikat, általában tudjuk, hol találjuk a másikat. Nem hívogatjuk egymást, nem sms-ezünk, és nem járunk együtt sehova, viszont társasággal igen. De basszus most csajozik (kb 4 éve nem volt senkije), és elhozta hozzánk. Picit fáj.

De az ilyen kötetlen kapcsolatok nagyon jók tudnak lenni. Hajrá!

24/L

2011. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én benne lennék, de nem kellenék neked, mert ronda vagyok.
2011. jún. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
19:55 Vagy csak sz*pnak.
2011. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a szeretkezéshez szerelmesnek kell lenni az illetőbe, de akibe meg szerelmesek vagyunk, azzal nem csak egyetlen éjszakát akarunk tölteni. Ez itt a baj. Miért zárkózol el egy kapcsolattól?
2011. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Létezik, én ilyen vagyok. Valahol.

Nekem az a bajom, hogy magamban ilyen vagyok, de társaságban rám kerül egy "álarc", ami olyan jó, hogy senki nem mondaná meg, hogy nem egy felszínes barom vagyok. Itthon pedig rágom magam minden nap, hogy hogy lehetek ilyen ostoba. Az álarcot nem tudom levenni, ha sok ember van együtt, régen ugyanis kimutattam az érzékenységemet és halálra szekáltak. Azóta van ez velem.

Viszont nagyon romantikus vagyok. Eddig nem volt esélyem bebizonyítani lánynál, hogy ilyen is tudok lenni, de most van egy, aki elfogad. Teljesen odavan attól, hogy viszek neki virágot, meg elviszem tök jó helyekre, meg ilyenek:D


Ha gondolod, szívesen beszélek veled e-mailen. Ha úgy döntesz, hogy megismernél.

2011. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!