Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsek, ha mindenről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek, ha mindenről Ő jut eszembe?

Figyelt kérdés
Szakítás után, hogy lehet felejteni, ha mindig eszedbe jut valamiről a másik fél? Ha magamra fújom a parfümöm, az ő bókjai jutnak eszembe, amiket mondott, egy csinos ruhára vagy ékszerre szintén. Felveszem a fehérneműt és rögtön görcsbe rándul a gyomrom, mert eszembe jut, hogy ez volt rajtam az első éjszakán (vagy épp egy szenvedélyes esténken), a szobaillatosítóm, ami épp olyan illatú, akárcsak az övé, így mindig a szobája emléke kering bennem. A telefon, amitől tőle vettem, vagy épp az ajándék plüss a polcon. Ha meghallok egy zenét, szintén emlékek százai tépik fel a sebeket. Mit lehet tenni, ha mindenhol az emlékébe botlok? Mindent nem dobhatok ki vagy cserélhetem le, viszont ez így kínszenvedés. :(
2011. jún. 14. 09:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Te irtad: "Ez a pasi úgy talált rám, hogy épp romokban hevert a szívem, tízezer apró darabkával az előző szerelem miatt... mondtam is neki, hogy a szívem össze van törve és még egy ilyen nagy fájdalmat már nem bír ki..."


Én irtam: "Semmi más ez csak önsajnálat, van aki kedveli ezt az állapotot."



Tényleg nem látod meg magadat és a hibáidat ebben a pár sorban?


Ha valóban szeretnéd ezt az állapotot magad mögött tudni akkor szállj versenybe mint bárki más. Pasizz be, egy hétig ne válogass ilyen mondvacsinált indokokkal, maximum nem fexel le vele. Éld az életed, ezt az önsajnálos mániát hagyd meg a veszteseknek.

Ez a tanácsom.


Ha ez nem megy akkor irj egy szerelmes regényt, legalább ha másra nem, arra jó lesz, hogy pénzed legyen belőle.

2011. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy így érzel, és én is így érzek, és ezért se merem mostani kapcsolatom lerombolni mert hiáynozna, de tudom h túllenék, mert túl vagyok már 4 en kb, de ő mégis más és a legjobb.


De ahogy te is írtad:


"Ez a pasi úgy talált rám, hogy épp romokban hevert a szívem, tízezer apró darabkával az előző szerelem miatt. Kitartó volt, ami manapság ritka, 7 hónapot várt rám és rengeteget segített a tanácsaival, így szép lassan, barátból feltekintettem rá, mint férfira és beleszerettem. "


Tehát tényleg majd idővel oldódik meg, én az első után egy évig nem bírtam pasikra nézni, még az tucán se, még csak nem is tetszettek, azt se tudtam megállapítani hogy jol néz-e ki, mert erühelltem őket, és csalódott voltam.

2011. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

*Az idő megoldja? Képes megszüntetni a szerelmemet, amit iránta érzek?


Idővel rájössz, hogy amit érzel, az nem szerelem, hanem rögeszmés ragaszkodás ahhoz a "lehetőséghez", amit a pasi jelentett: szerelem, állandó kapcsolat, esély családra, házasságra, gyerekre. Ezekbe vagy szerelmes, nem a pasiba.

Amit lehet, dobj ki, cserélj le.

Ami marad, azokkal kapcsolatban meg az a véleményem, hogy az élet megy tovább, ő az életed része, pontosabban a múltad része, az is marad (nem kell tehát felejteni meg menekülni a múlt elől - úgysem sikerülne), de neked a jelenben kell élni és a jövőre koncentrálni. Szabad emlékezni a jó dolgokra, de ennyi. Minél inkább nem akarsz rá gondolni, annál többet fogsz, úgyhogy gondolj rá nyugodtan - és közben éld az életedet, és igenis adj esélyt a múlt MELLETT más férfiaknak is.

2011. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!