Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neha elbizonytalanodom. Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neha elbizonytalanodom. Miert lehet ez? Nagyon szeretem a parom, de valami nem oke.

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet, hogy egyutt elunk, szeretjuk egymast, de valami nem jo. Igazabol en sem tudom. Talan levezetheto a szexre mivel en tobbszor szeretnem mint o es sokszor feszult vagyok, ha nem vagyok kielegult. Yudom rosszul hangzik, de ilyen vagyok. Sokszor olyan dolgokoat csinal, amit nem tudok toleralni vagyis kellene. Szerintetek mi lehet a gond? Volt mar valaki ilyen helyzetben?
2011. jún. 14. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Próbálj beszélni őszintén erről a pároddal,ha nem jutsz semmire akkor újíts be egy vibrátort.
2011. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem egyértelmű, h nő írta-e. :D Egyébként én is azt tudom tanácsolni, h beszéld meg a pároddal a problémát és változtassatok rajta közösen.
2011. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

*Talan levezetheto a szexre mivel en tobbszor szeretnem mint o es sokszor feszult vagyok, ha nem vagyok kielegult. Yudom rosszul hangzik, de ilyen vagyok.


Nem hangzik rosszul, ez természetes dolog. Nagyon jól látod a probléma okát. A megoldás már nehezebb, mert ha nem lesz több szex, előbb-utóbb szétmentek.

2011. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

13:24-nek


szerintem elég egyértelmű.nekünk nőknek kell sok mindent tolerálni...és sok pasi ellustul sexben,amikor már együttélés van...szomorú de ez van.a kérdező kevesebb törődést,odafigyelést,szeretet,szenvedélyt kap,mint kapcsulatuk elején...ami nem megy,az nem megy... :(

2011. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! 23L vagyok amugy, csak hogy tiszta legyen mindenkinek:) Annyira nem veszelyes a helyzet, meg en abszolut nem szeretnem ha szakitanank, csak felek ha ez nem valtozik majd, akarmennyire is imadom valamerre lepni kell..
2011. jún. 14. 13:39
 6/18 anonim ***** válasza:

mondtam,hogy lány... :D majdnem,hogy egy cipőben járunk,mondjuk nem tudom,ti milyen stádiumban vagytok.

szintén 23/L

2011. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
En nem is tudiom milyen stadiumban igazabol:) Turelmes vagyok nagyon, de erzem hogy kozeledik a hatarhoz. Nalatok is ez a problema?
2011. jún. 14. 13:47
 8/18 anonim ***** válasza:
a párom pc függő...stratégiai játékok ezerrel,ha rászólok,hogy velem is kéne törödni valamikor jól veszi,valamikor sóhajt ,de abba hagyja a játékot.lehet,hogy ezért is zavar jobban,hogy a szennyeseit nem dobja a szennyesbe,csak itt-ott poló van letéve,mosogatás maga után felejtős...stb...tudom,hogy szeret,de úgy érzem ellustult.azt hiszi azzal,hogy együtt élünk már nem kell "elcsábítani". pedig ha egy ember próbálja fenntartani a tüzet az édes kevés...nálatok is ilyesmi a helyzet?
2011. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, csak nalunk nincsen szamitogep problema. Igen mondtam neki, hogy minden nap el kell hogy csabitson vagy hogy mondjam. Mivel egyutt eljuk a napjainkat, nem az a lenyeg hogy megszerzel valakit, hanem meg kell tartani. nem?
2011. jún. 14. 14:19
 10/18 anonim ***** válasza:
hát igen,ezt én is magyaráztam,érdekes,hogy csak az jut el a tudatukig amit akarnak...pedi a párom nem egy hülye ember :D én sem akarok más pasit,de nekem ez így nem jó...ölelget meg ilyenek,de akkor is más valami..hiányoznak a bókok is,pedig nem hanyagolom magam...
2011. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!