Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neha elbizonytalanodom. Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neha elbizonytalanodom. Miert lehet ez? Nagyon szeretem a parom, de valami nem oke.

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet, hogy egyutt elunk, szeretjuk egymast, de valami nem jo. Igazabol en sem tudom. Talan levezetheto a szexre mivel en tobbszor szeretnem mint o es sokszor feszult vagyok, ha nem vagyok kielegult. Yudom rosszul hangzik, de ilyen vagyok. Sokszor olyan dolgokoat csinal, amit nem tudok toleralni vagyis kellene. Szerintetek mi lehet a gond? Volt mar valaki ilyen helyzetben?
2011. jún. 14. 13:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hallod koltozzunk ossze:):) Na jo csak viccelek! amugy sajnos a szituacio annyira nem vicces, mert ha igy megy tovabb nem hiszem hogy egyutt leszek vele. Komolyan mondom eskuvot meg ilyesmiket tervezunk, de azt sem tudom mar hogy akarom-e. Miota megismertem ereztem, hogy o lesz mellettem... de most valami mast is erzek, lehet en vagyok a hulye??? bar az elvarasaim nem irrealisak szerintem..
2011. jún. 14. 14:25
 12/18 anonim ***** válasza:
mi is esküvőt tervezünk,tavaly kérte meg a kezem,elvileg jövőre lenne,de valamikor én is elbizonytalanodok,hogy ha most ez van,akkor mi lesz később...lehet,hogy agymosáson kéne átmenniük? :D meg kéne tapasztalniuk a hiányunkat...aztán vagy bejön vagy nem
2011. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
igen az is lehet amugy, hogy ha elmennenk valamerre mittom en egy hetre vagy ketto ereznek-e azt h hianyzunk.. bar szerintem azt igen. velemenyed?
2011. jún. 14. 14:34
 14/18 anonim ***** válasza:
erre én is gondoltam,csak nem egyszerű kivitelezni...kiváncsi lennék rá,mit érezne ha nem lennék mellette..hiányoznék e vagy jól érezné e magát a szabadságban...ez sok mindent elárulna
2011. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nalunk nem igen kivitelezheto, mjad csak kb ket honap mulva, de akkor majd meglatom. fos az egesz...
2011. jún. 14. 14:40
 16/18 anonim ***** válasza:
menjünk együtt :D
2011. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
oksi:) irj privit akkor:D megdumcsizzuk;)
2011. jún. 14. 14:51
 18/18 anonim ***** válasza:
nem tudok...hogy kell? :D annyira nem ismerem ezt az oldalt
2011. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!