Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Vagy én mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Vagy én mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van két lány, osztálytársam volt mindkettő, és mindkettő gyönyörű, az egyikbe szerelmes vagyok, és ha szabad ilyet mondani, ő a szebb, és nekem tökéletes mindene kívül belül, az egész lány, de vele nem beszélek olyan sokat, és ha beszélek is, nem mindig találunk közös témát, lehet pont azért van vele nehezebb dolgom ilyen téren mert szeretem. de nem tudom hogy van-e esélyem, ha azt veszem figyelembe, hogy milyen fiúk tetszenek neki akkor kb 0 :\ de néha úgy érzem, hogy esetleg még is na, talán kicsit van, és ilyenkor madarat lehet velem fogatni, de aztán valahogy mindig jön a rossz rész


De a másik lány, ő is nagyon szép, és imádom, rengeteget beszélünk, mindenről el tudunk beszélni, és nála monstanában talán több esélyt látok kapcsolatra, de még sem érzem úgy hogy akarom, átverni nem szeretném, attól meg félek, hogy összejövk vele, de közben meg a másik lányra gondolok S:


2011. jún. 14. 20:29
 1/2 anonim válasza:
sztem verd ki és jo lesz az akivel beszélgetsz :)
2011. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Nekem is volt ilyen, hidd el, nem lesz belőle semmi, csak magadat vered át ("esetleg mégis van esélyem"). Mert ha netalántán összejöttök, pont azok miatt amiket ellenérvként felsoroltál, nem fog jól működni a kapcsolatotok.

A másik szerintem jó döntés lenne :) Illetve várhatsz egy kicsit, és kipróbálod, hogy ha leszögezed magadban hogy az első nincs és kész, akkor mennyire tudsz nem gondolni rá

2011. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!