Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségét választotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségét választotta helyettem, pedig mindketten el akartunk válni. Tehetek még valamit hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre kerültem, Ő lett a főnököm, néhány hónap alatt egymásra találtunk, és amit sosem gondoltunk: hatalmas szerelem lett belőle. Mindketten rossz házasságban éltünk/élünk, el akartunk válni mielőtt még összejöttünk volna (nincsenek gyerekeink). Én már csak vegetáltam a rossz házasságomban, meg is mondtam férjemnek hogy jobb lenne ha elválnánk. Ő is el akart válni, már a közös jövőnket tervezgettünk. Egy vita hevében elmondta a felesgének hogy van valakije - erre a felesége mondta hogy megbocsájt, csak maradjon vele, tervezzenek családot (eddig a nő nem akart gyereket, most hirtelen meggondolta magát), minden megváltozik, stb, csak a férje adjon még egy esélyt a házasságának. 6 napot töltöttek kettesben (ez alatt mi nem találkoztunk), és a végén a nő a sok apró odafigyeléssel elérte amit akart: szerelmem úgy döntött ad még egy esélyt a házasságának. Tudja ő is hogy lehet ez a kedvesség és pozitív változás csak 1 hónapig tart majd minden visszatér a régi kerélvágásba, de szakított velem..Majd tegnap újra megcsókolt, és mondta lehet hogy rossz döntést hozott..Én összetörtem, a padlón vagyok, nem tudom tehetek e valamit hogy visszakapjam és engem válasszon. Mondogatom magamnak hogy a tegnapi csókok nem jelentenek semmit, a feleségét választotta, nem engem...Emlékeztetem magam hogy ne várjak Tőle több szerelmes üzenetet, hogy nem csókolhatom meg többet, hogy elhagyott..de nem tudom elképzelni az életem Nélküle.... Szeretném ha leírnátok a véleményeteket, esetleg "túlélési útmutatást" adnátok...Adjam fel?????
2011. jún. 15. 12:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy dolgot tehetsz...sürgősen keress másik munkahelyet..ezt csak így lehet lezárni
2011. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!