Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változott valamit a véleményed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott valamit a véleményed az ellenkező nemről, a gyik.hu-n olvasható kommentek nyomán?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, h ugyebár ez egy anonim oldal és elvileg mindenki kifejtheti ŐSZINTÉN a véleményét. Ennek ellenére sok kérdésre érkezett válasz esetében érzem azt, hogy van benne egy kis képmutatás v. álszentség (pl.: 10-ből 9 embert egyáltalán nem érdekel a külső, csak kedvesfigyelmesaranyosmegértő legyen a másik fél és minden rendben, ez gondolom sokaknak ismerős), ami felesleges lenne, de hátha nem jól gondolom...

Mégis megkérdezném, hogy mennyiben befolyásolták az ellenkező nemről alkotott véleményed az itt olvasottak?


2011. jún. 15. 12:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

13:58

Igaz, ez a komment nem nekem szólt, de ha nem bánod, én is leírnám a saját történetemet.

Nekem is volt olyan barátom, aki először nem tetszett külsőre. Hozzátenném, engem elég csinosnak, szépnek mondtak, elég sok pasi közül válogathattam, tehát nem a "szükség" vitt rá. Az első még tini koromban. A barátnőim ismerőse volt, már hallottam róla, mondták, hogy nem valami helyes, de amikor megláttam, rájöttem, hogy csúnyább, mint ahogy elképzeltem. De olyan szövege volt, olyan humora, hogy nem telt bele sok idő és elkezdtem hozzá vonzódni. Akkor már érdekes módon nem is láttam olyan csúnyának.

A második már jóval később történt. Csak leveleztünk az illetővel, soha nem is láttam, de annyira megfogott az intelligenciája, a stílusa, hogy már-már úgy éreztem, beleszerettem így ismeretlenül is. Találkoznom kellett vele. Enyhén ledöbbentem, mikor megláttam. Idős, kopaszodó, alacsony, kövérkés, némi foghiánnyal küszködő pasi állt előttem. De csak egy pillanatig tartott a meglepetés ereje, mert már annyira bele voltam bolondulva a személyiségébe, hogy nem számított. Később őt is egyre szebbnek láttam és a rajongásig szerettem.

A más kérdés, hogy egyik kapcsolat sem végződött jól, de ez már nem külsőségek kérdése volt.


Igen, ha először találkozunk valakivel, persze, hogy az tetszik meg elsőre, akinek a külseje passzol az ízlésünkhöz, de azért vannak rendhagyó esetek és igenis bele tudunk szeretni a másik egyéniségébe, a szerelem pedig megszépítheti a másikat a szemünkben.

2011. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Értem magát a jelenséget, de valljuk be, hogy kissé komplikált a szitu, ahhoz elég, hogy párkapcs. legyen belőle, de a rózsaszín köd után fájdalmas a ráébredés. A Te esetedben egyszerűbb, Te tisztán az egyéniség alapján voltál együtt azokkkal a pasikkal. Mondhatni kész helyzet elé állítottad magad, amikor vakrandira vállalkoztál.


Az egésszel az a problémám, hogy kínos , ha utólag így nyilatkoznak az emberről, mint ahogy olvastam sok kommentben ezen az oldalon amikor feltett egyszer vki ezzel kapcsolatban egy kérdést..hogy: "én is voltam már ilyen pasival, de szerencsére vége lett és így utólag visszagondolva már szívesen kitörölném az emlékeim közül!"

Engem ez még nem érintett(?), de belegondolva bosszantó és megalázó lehet ez egy pasinak +persze egy lánynak is, sztem mindkét nem csinálja ezt, de nálam egyszer tett vmi rosszízű megjegyzést egy számomra szimpatikus hölgyre egy srác barátom és ez a megjegyzése a 6 éves barátságunkba került..

2011. jún. 15. 15:32
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, azt vettem észre, hogy mintha két külön világ lenne a gyik (és egyéb netes fórumok, mert máshol is ezt tapasztaltam) és én. Az én világomban nincs nyavalygás, hogy a külső számít-e, nincs megcsalás, nincs kritériumok alapján való párkeresés, taktikázás, puák, emberrabló 70éves csetpartnerek, meg a többi. Ezekkel a való életben kb egyáltalán nem találkoztam. Mondjuk nem a divatos menőgyerekekkel haverkodtam, hanem totál átlagos normális emberekkel. És értetlenül nézek, hogy ezeknek itten mi bajuk van...

Az itteni leírás alapján tipikus vesztes lennék, ronda, vékony, otthonülő, fogatlan, hosszúhajú, becsületes, őszinte, szexuálisan konzervatív, aztán mégsem volt sosem gondom e téren az életben. Bár hozzá kell tenni, hogy a céljaim sem tipikus gyikenolvashatók (minél hamarabb minél több kapcsolat, bulik, ismerkedés, dicsőség stb.)


És ez a helyzet a gyikolvasgatás után sem változott meg, az életben ugyanúgy nem találkozok ilyenekkel. Arra jutottam, hogy a kettőt nem fogom összemosni, avagy az itt olvasható női dolgok (mivel másik nemről van szó) nem fognak közrejátszani az általam megismert egyedeknél. Tehát a válaszom: nem változott a véleményem.

2011. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam, hogy mennyi felelőtlen ember van kapcsolatilag, mennyien hajtanak a pénzre (nők), meg hogy sokan milyen buták. De tényleg.


A környezetemben jó emberek vannak, jó emberekkel barátkozom, akiknek hosszú kapcsolataik voltak, csak azért nem voltak együtt valakivel, hogy kihasználjanak valakit érzelmileg, anyagilag, vagy szexuálisan. Hűtlenségről sem esett szó.

Én magam szűz vagyok, de olyat sem tapasztaltam, hogy ez valaha is téma lenne (nem hogy bántana érte bárki is).

Nem vagyok vékony, de soha, kisebbként sem ért semmilyen sérelem ez ügyben - ahogy sokakat.


19/L

2011. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó két kommentelő! Köszönöm a velős válaszokat, tényleg olvasni itt fura dolgokat, sok a kiégett befásult, zavarodott lány és fiú, megdöbbentő mennyire ki van ábrándúlva a két nem egymásból. Néha én is kiábrándulok sajna és épp azért, mert olyan "sokkoló" dolgokat olvasok, hogy azt mondom néha, hogy többé nőre rá nem nézek, volt, hogy totál rib@ncnak tartottam a lányokat kb 3-4 hónapig. Úgy mozogtam köztük és úgy néztem rájuk, mint a véres rongyra, sajna! Ez pesze elmondható sok srácról is az itt olvasottak alapján! De azt gondolom, akármilyen is, az a kisebbség vagy talán többség, semmiképpen sem szabad megutálni a másik nemet, mert vannak olyanok, akik miatt érdemes keresgélni és várakozni bármennyit!
2011. jún. 15. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!