Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat dolgozó férfiak, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat dolgozó férfiak, nálatok is így van?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok a barátommal, nem vagyunk egy városban. Ő a munkahelye, és az otthona közt ingázik naponta (fél óra út busszal reggel, és este is haza). Gyakran van bent szombaton is napi 8 órában. A legtöbbször csak a vasárnap maradna nekünk egymásra.


Ha szombaton dolgozott, soha nem akar eljönni hozzám (ez egy óra út busszal), azt mondja, egy helyben kell lennie egy napot, és fáradt. Ezt el is tudom fogadni, viszont sokszor azt sem akarja, hogy én menjek hozzá, hogy együtt lehessünk a szabad napján, pedig szívesen megyek.

Ha szombatozik, sokszor lerendez annyival, hogy "nincs szabad hétvégéje", és szinte ki kell könyörögnöm a találkozót.


Normális ez? Elhiszem, hogy fáradt, de ha nála vagyok, nem akarom se buliba vinni, se körbefutni a várost. Az, hogy pár órát nála vagyok, nézünk valami filmet, kicsit összebújunk, miért megerőltető?


Ja, és haverjai, barátai nincsenek otthon, így nem is az van, hogy inkább velük lenni.

Lehet ezt a fáradtságra fogni, hogy ennyire mindegy neki, hogy láthat-e? (Ha én utazom hozzá, abban neki mi a megerőltető?)


Ő erre folyton csak azt mondja, hogy tényleg nagyon fáradt, és a határán van a teljesítő képességének.


23/L, minden választ köszönök!


2011. jún. 15. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:

hááát attól függ mit melózik.. A 6 napos munkahét elég fárasztó, és örül az ember ha szusszanhat. Viszont azért én örülnék ha ott lenne a szerelmem azon az 1 napon legalább. Lehet, hogy nem szeret?!

28F

2011. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
postán dolgozik, inkább szellemileg fárasztó munka. Hogy nem ad nekem sok pozitív megerősítést, az biztos.
2011. jún. 15. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is sokat melózok, néha 12+óra/nap is besikerül. Távol lakunk, de próbálom megoldani. Pl. szombaton mehetne hozzád aludni és legalább együtt lennétek, ellazulnátok, meleg fürdő, masszázs és hajnal környékén vagy reggel egy kis szex is simán belefér. Én néha hosszabb utakat is megteszek, ha ráér eljön velem. Egy kis kreativitás. Kocsival az éjszakában lehet találni elhagyatott, sötétebb helyeket ahol egymásnak tud esni az ember. Vonat: én csak IC-vel utazom, a wc elég tiszta egy kis izgi szexre, először a barátnőm óckodott tőle, most már szereti és várja, mert izgi, mert együtt lehetünk, mert szeret...
2011. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi neked is. Engem az bánt a legjobban, hogy őt nem is érdeklik a megoldások, annak a lehetőségei, hogy láthasson.

Elhívhatna magához, hogy aludjak nála már szombat este, és tölthessük együtt a szabad idejét. Soha nem teszi, legelőször is nekem kellett mondanom, hogy szeretnék menni. Időnként talizhatnánk akár fél órára is a munkája után, hogy láthassam, elmennék a munkahelyére. De ő nem motivált az egészre, mindent úgy kell kikönyörögnöm. Ráadásul fél év nem nagy idő, ha már un, az régen rossz:(.

2011. jún. 15. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Több éven keresztül végeztem fizikai munkát napi 8-12 órában, plusz még sokszor szombaton is. Az egész egy rémálom volt. Tényleg, mire az ember hazaér, addigra már meghalni sincs kedve.
2011. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy idoben en is heti kb 60 orat dolgoztam+ugyelet. Munkanapokon tenyleg nem volt kedvem sehova senkivel elmenni ez teny. Viszont hetvegen szivesen voltam azokkal akiket szeretek, csalad, baratok, stb meg a telefonos ugyelet miatti korlatok ellenere is.


Akarmennyit dolgozik valaki, szuksege aktiv pihenesre is azokkal akiket szeret. Erre valo a hetvege.

2011. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne megoldaná én azt mondom. Attól függetlenül mert dolgozik 6 napot egyfolytában még nem hiszem, hogy azt jelentené, hogy te esetleg idegesítő lennél vagy valami. Egyszerűen nem akar embert látni amire szeritnem nagyobb esély az, hogy nem szeret. Erre talán az a kockázatos megoldás van, hogy szakítasz vele és ha visszajön megígéri, hogy veled lesz többet stb. akkor szeretett ha nem akkor nem szeretett. Remélem segítettem!
2011. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a baratod munkamaniaban szenved. A sok munka es a munkamania kozott az a kulonbseg, hogy ez utobbi esetben teljesen felborul az munka-maganelet egyensuly, sosem tud nemet mondani a feladatra, emberi kapcsolatai beszukulnek. Es persze allandoan melozik. Ez az allapot tartosan fenntarthatatlan, teljesitmenycsokkenes, kieges lesz a vege. Tobbnyire munkahelyvaltassal vegzodik.
2011. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én párom minden héten más beosztásba van.Most pl.Este ment dolgozni(20.30ra)És reggel7re jött haza.Nem élünk együtt,de én tegnap(pénteken)jöttem hozzá annak ellenére,hogy ő az éjszakába ment dolgozni.Volt,hogy reggeltől este11ig melózott és akkor is olyan4órakor már itthon(nála)vártam.És olyan odaadással feküdt be mellém az égyba,hogy cica megjöttem átkarolt és aludtunk.Most itt alszik mellettem 13.30ig alszik.Nem érdekel,hogy alszik,de legalább vele lehetek.Ha felkel mindig örül,hogy itt vagyok.Reggel beállítottam az órát,hogy7kor csörögjön,hogy fent legyek mire jön a drágám.De ő előbb keltett engem,hogy hazajött.Hulla fáradt volt,de úgy ölelt eszméletlen jó érzés volt.,És még szeretkeztünk is egyet.Most kidőlt és baba üzemmódba itt szuszog mellettem.Én úgy vagyok vele,ha szeret nem érdekelné,hogy ott vagy mikor ő alszik meg ilyenek.,Én utazok hozzá,neki nem lenne ideje a sok meló miatt.Beszéljetek erről,és ha nem megy akkor lépj.Vagy tűröd ha nagyon,nagyon szereted.De hosszú távon ez nem igazán jó.:(
2011. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*jó tanács (körte a fénybe)

ne keresd ne hívd ne vedd figyelembe,tudom nehéz,mert ugye szereted,de ez a legjobb megoldás h megtudd h szeret e....


(megjegyzem ha szeretne minden szabad percet veled akar tölteni,mert mi a legpihentetőb,legmegnyugtatób

"ha a szerelmeddel lehetsz":)

2011. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!