Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés

Akkor leírnám mi a szitu..kicsit hosszú lesz,de köszönöm előre is annak aki elolvassa és válaszol is nekem,mert szükségem van tanácsokra!!

A barátommal elég régóta vagyunk együtt,több éve..és sajnos a kapcsolatunk elején volt 1 botlásom:( még nem igazán tudtam felmérni mennyire komoly is az egész,hülye voltam idióta!!!!Tudom,beismerem.Szóval a barátom megtudta hogy mással összejöttem,akkor volt 1 kisebb fajta mosolyszünet+hát kaptam is érte!Az a lényeg hogy lefeküdtem azzal a sráccal,és nem mondtam el a páromnak(évekkel ezelött volt)féltem tőle,hogy bántana+ha már 1x voltam olyan idióta hogy ezt megtettem vele,nem akartam hogy a baromságom miatt szenvedjen!!....de mindig is gyanakodott,hogy volt vmi,meg gondolta ő,míg nem a napokban felhozta a dolgot,mondta hogy mondjam el..nem lesz semmi gond..letisztázzuk..lezárjuk azt az időszakot és kész!NAhát én bevallottam..és sajnos kiborul..meg értem persze,azt mondta nem szeret,nem akar látni,hiába keresem..kikapcsolja a telóját.Tudom hogy idióta voltam hogy megcsaltam,de nem tudtam még hogy mi a komoly kapcsolat..és már ahogy +tettem tudtam hogy baromság,azóta nem is volt megcsalás..semmi..imádom őt,és kell nekem,szeretem,mit csináljak?TI mit tennétek..esetleg a helyemben vagy barátom helyében?


2011. jún. 15. 20:59
1 2 3
 1/21 Moszuke ***** válasza:

én is dobnálak, ez alap elv.. akár a kapcsolat legeleje akár 20év után csalsz meg engem, takarodnod kell.

23f

2011. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
értem...tudod,persze megértem én,de olyan is volt hogy ő lépett félre és megcsalt,mindig volt vmi oka..hogy miattam..stb..de mégis félre kefélt,bevallotta nekem,mégis visszafogadtam,..és mondom nem 1x történt ilyen!!Én szeretem tudom hogy hülye voltam,..idióta,de kell nekem,szükségem van rá,nagyon szeretem:((
2011. jún. 15. 21:10
 3/21 tsz-tag ***** válasza:
hát akkor mindketten idióták vagytok...szerintem maradjatok egymás mellett mert ha szétmentek akkor másokat fogtok megcsalni...
2011. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Girlnextdor ***** válasza:
hat jo hulyek vagytok, mar bocs ok meg a te eseted az enyhebb bar ez sem elfogadhato...de ha o kurt felre ahanyszor jol esett es te mindig megbocsajtottal neki o meg hogy megtudja hogy egyszer te is hibaztal es igy kiakad...tudod mit jelent ez kislany? te csak az allando pin@ voltal neki, igazabol nem tisztel es nem szeret de a ferfiui onbecsulesenek jot tett hogy te voltal olyan hulye es eveken at elturted neki a sok szart...csak gratulalni tudok
2011. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hali

Én szerintem igazából nem tudsz neki mit tenni.Személyesen kellene beszélj vele ,hogy azóta nem volt más és soha nem is lesz mert őt szereted.Sajnos tapasztalatom szerint ilyenkor majdnem mindenki szakít.Egyik nagyon jó barátnőm is 5 év után szakított amikor megtudta ,hogy a párja megcsalta.Csak annyit tudsz tenni ,hogy egy kis szünetet adsz neki ,hogy gondolkodjon utána kegyetlenül pedáloznod kell nála ,hogy legyen esélyed.Viszont azt tudnod kell ,hogy a kapcsolat közel nem lesz olyan jó mint volt.

2011. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtatok..igen..tudom hogy időt kéne adnom neki hogy végiggondolja a dolgokat,tényleg megbántam és nagyon szeretem őt,imádom..de félek hogy elveszítettem:(( amúgy igen,neki is volt botlása,de tudod mindig ott volt az hogy rámfogta..volt egy kifogás és máris félrekúrt:/:( de megbocsájtottam neki...fájt nekem a dolog,de túlléptem rajta,mert nekem ő a mindenem..de fordított esetben most nem tud ezen felülkerekedni,mert nem mondtam el és így tovább!Nem tudom hogy lesz tovább...szeretném ha megbocsájtana,de nincs túl sok remény..sajnos:/
2011. jún. 15. 21:24
 7/21 anonim ***** válasza:
Azt hogy hát kaptam is érte, meg féltem tőle hogy bántana, azokat hogy értetted pontosan? Egyébként te tipikusan mazochista vagy. Nem csalunk meg senkit akit szeretünk. Egyszer még talán hibázik az ember, de ha rendszeresen megcsal... Nem szeret! Vedd már észre! Ez a nagy magyar valóság. Keress valaki mást. És ne kúrj félre!
2011. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mikor megtudta hogy azzal a bizonyos sráccal összejöttem,megütött és erőszakos volt velem..ezért sem mertem neki bevallani hogy megtettem vele,nem akartam +bántani őt sem,meg tényleg féltem is tőle.Azt meg azért néztem el neki hogy félre kúrt,mert nagyon szeretem őt..és megígérte hogy nem lesz ilyen,meg persze mindig volt egy kifogása..hogy mert miattam..mert mondjuk pont veszekedős időszakunk volt..és hát..igen:/ de ő nagyon úgy néz ki h. nem tud nekem megbocsájtani..talán jobb is így...mert nem bántjuk egymást tettekkel meg ilyesmi,de én akkor is szeretem,mert azért pár évet magunk mögött tudhatunk..és tudom hogy most ez elég hülyén jöhet ki hogy így is együtt voltunk..hogy megcsalás..vagy megütött..vagy ezek a dolgok..de én meg tudtam neki bocsájtani...szeretem:/
2011. jún. 15. 21:52
 9/21 A kérdező kommentje:
..és mikor ezt megtettem(megcsalás) már akkor tudtam hogy mekkora barom vagyok...és azóta semmi sem volt!!!Tényleg!!..de hiába magyarázom neki..nem érdekli:( már mondta h. nem szeret..sőt utál:/ de én azok ellenére is tudtam vele maradni és szeretni őt h megcsalt..
2011. jún. 15. 21:54
 10/21 anonim ***** válasza:
Megütött?! És te nem hagytad ott a picsba?! Értem, hogy megcsaltad, de akkor sem ütögetünk egy másik embert... Ezzel te ne akarjál együtt lenni, mert 5 év múlva azért leszel megverve, mert nem pörköltet csináltál, hanem rántott húst...
2011. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!