Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés

Akkor leírnám mi a szitu..kicsit hosszú lesz,de köszönöm előre is annak aki elolvassa és válaszol is nekem,mert szükségem van tanácsokra!!

A barátommal elég régóta vagyunk együtt,több éve..és sajnos a kapcsolatunk elején volt 1 botlásom:( még nem igazán tudtam felmérni mennyire komoly is az egész,hülye voltam idióta!!!!Tudom,beismerem.Szóval a barátom megtudta hogy mással összejöttem,akkor volt 1 kisebb fajta mosolyszünet+hát kaptam is érte!Az a lényeg hogy lefeküdtem azzal a sráccal,és nem mondtam el a páromnak(évekkel ezelött volt)féltem tőle,hogy bántana+ha már 1x voltam olyan idióta hogy ezt megtettem vele,nem akartam hogy a baromságom miatt szenvedjen!!....de mindig is gyanakodott,hogy volt vmi,meg gondolta ő,míg nem a napokban felhozta a dolgot,mondta hogy mondjam el..nem lesz semmi gond..letisztázzuk..lezárjuk azt az időszakot és kész!NAhát én bevallottam..és sajnos kiborul..meg értem persze,azt mondta nem szeret,nem akar látni,hiába keresem..kikapcsolja a telóját.Tudom hogy idióta voltam hogy megcsaltam,de nem tudtam még hogy mi a komoly kapcsolat..és már ahogy +tettem tudtam hogy baromság,azóta nem is volt megcsalás..semmi..imádom őt,és kell nekem,szeretem,mit csináljak?TI mit tennétek..esetleg a helyemben vagy barátom helyében?


2011. jún. 15. 20:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
igen:(( volt hogy megütött..ezért is volt bennem évekig az hogy féltem neki bevallani hogy megcsaltam,mármint azt tudta hogy összejöttem anno azzal a sráccal,de azt nem tudta h.le is feküdtem vele.Nem akarja megbeszélni és találkozni sem akar:(( pedig szeretem és rég volt,de hiába mondom neki,nem bízik és nem is akar már:((
2011. jún. 15. 23:11
 12/21 anonim ***** válasza:
Jaj, eszem a szíved, hidd el jobban jársz! El fogod felejteni. Amúgy is, ha ő csalt fűvel-fával, akkor nem érdemes ezen bánkódni. Sirasd el a kapcsolatot, aztán próbálj meg tovább lépni! Találsz te ennél jobbat, és bízzunk benne, hogy okosabb leszel, és nem fogsz többé csalni:) Fel a fejjel!
2011. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszi..csak tudod nagyon nehezen megy vagy menne,mert szeretem és nem is kicsit,de sajnos hiába keresem, nem reagál,pedig megbántam,..tényleg teljes szívemből megbántam és kell nekem,de nem tud felülkerekedni a dolgokon:(
2011. jún. 16. 07:45
 14/21 A kérdező kommentje:
nagyon nagy bűntudatom van h. így megbántottam...és nagyon sajnálom:(( szeretem őt!!
2011. jún. 16. 07:49
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem bocsájt meg nekem!!!..azt mondta hogy nem akar,mert hogy áthazudtam neki ennyi időt...tudom hogy nagy hibát követtem el...én nagyon szeretem őt,nem tudom elengedni:((
2011. jún. 16. 08:44
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen, te áthazudtad. Ő meg megcsalt nem egy nővel, megütött... nem értem hogy tudsz még szerelmes lenni belé. Remélem megjön az eszed:)

De nyilvánvalóan nem szerelmes, nem is volt. Olyat nem ütök meg indulatból sem, akibe szerelmes vagyok. És olyat nem csalok meg x nővel.

2011. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
igen..tudom hogy hülye voltam,de első szerelem és talán azért vagyok oda ennyire érte,ezek ellenére is,hogy megütött,volt x nő...de gondolkodtam a dolgokon és tudom hogy nem menne,mert mindig a fejemhez vágná a dolgokat,és nem bízna bennem,de akkor is szeretem,remélem idővel megbocsájt,csak az a gond hogy nagyon nehezen tudom elengedni,már most rossz nélküle!!Hiányozni fog nekem:((
2011. jún. 16. 10:30
 18/21 anonim ***** válasza:
Az első szerelemmel mindenki így van. De majd lesz olyan, aki nem csal meg, és te se csalod meg, nem üt, hanem NORMÁLIS lesz a kapcsolatotok. Mert ami most leírtál, az minden csak nem normális. És majd ha megtalálod azt az embert, akkor te se fogod érteni, hogy hogy érdekelhetett egyáltalán ez a másik, aki biztos, hogy csak kihasznált és nem szeretett. De ahhoz az kell, hogy ne magadat ismételgesd és hibáztasd, hanem gondold végig, amiket itt leírtunk, és ne keresd a srácot.
2011. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál!:) de tényleg nagyon nehéz,nem keresni és elfelejteni is:/ igen,azért mert első nagy szerelmem..és sokat jelent nekem, de ebből már nem lesz semmi köztünk,érzem:(
2011. jún. 16. 11:25
 20/21 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha nem lesz vele semmi. Neked komoly önértékelési zavaraid vannak ha kell egy olyan ember aki meggyepál időnként. Nem férfi az amelyik megüt egy nőt. Erre nem elég indok a megcsalás. Esetleg ha megölted volna az anyját, azt mondom talán azért elnézhető egy saller. Vannak sajnos olyan nők, akik még akkor is szeretik az urukat hogy ha az baseball ütővel majdnem agyonveri őket. És megbocsájtanak, minden mehet tovább a régiben. Egy hét nyugi három év püfölés. Azok alapján amiket leírtál te is beleillesz simán ebbe a kategóriába. Alacsony önértékelés, nulla önbizalom, stb. Irány egy szakember! Ha továbbra is kitartasz ilyen szemetek mellett, 10-20 év és a saját lakásod konyhakövén találod magad szilánkosra vert koponyával. Nem, nem túlzok. Az ilyenek mind egy-két pofonnal kezdik. És tudod miért nem hagyta nyugodni a gondolat hogy lefeküdtél-e vajon a sráccal? Nem, nem. Verd ki a fejedből ami most eszedbe jutott. Nem azért mert szeretett. Ő csak birtoklási vágyát meg az erőfölényét élte ki rajtad. A helyzet az hogy mindenki, ezek az aljadékok is, önmagukból indulnak ki. Gondolta ha ő kefél fűvel s fával, te sem lehettél rest széttenni a lábad másnak. Ezt most azért írom ilyen csúnyán mert az ő fejével próbálok gondolkodni. Nem azért háborodott fel a tetteden mert szeret és fájt neki. Lósz.rt. Sértette az ő kis önérzetét, büszkeségét. Mondjuk inkább gőg ez mint büszkeség. Tudja hogy a seggét is kinyalnád, és tudja hogy hogy szenvedsz most. Nem azért mert ő is átélte ezt, hanem sejti azok alapján hogy minden szart megbocsájtottál neki. Mint egy hülye. Most anyukám élvezi még mindig de nagyon hogy te majdnem belegebedsz, hogy még mindig esz a penész utána. És ne tudd meg, hogy az ilyen milyen k.rva jót röhög ezen a hátad mögött. A hasonszőrű haverjaival. Egy jó pofa sör mellett együtt mulatnak a könyörgöm bocsáss meg, szeretlek sms-eiden, meg azon hogy még mindig loholsz utána mint egy pincsi. Ébresztő kislány!!!!!
2011. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!