Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal osszevesztunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal osszevesztunk. Hogyan bekulhetnenk ki?

Figyelt kérdés

Megcsaltam,es o erre rajott.Azt mondta h meg tudja bocsatanai,csak ki kell erdemeljem es vissza kell szerezzem a bizalmat.

Szeretnek valami vicces es kedves kicsi dolgot csinlani neki.Pl. 1000 cetlire rairom h BOCSANAT,es mikor odaadom azt mondom hogy "ezer bocsanat".

Ilyesmire gondolok!



Elore is koszonom:)

L


2011. jún. 15. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene ez az "1000 bocsánatos" dolog, "egyedi". Nem értem miért veszik sokan úgy, mintha megvennéd a bizalmát. Én ezt nem így fogom fel, nyílvánvalóan már az is csoda, h megbocsájt, és több ilyen úgyse lesz. Persze ez "kevés", de afféle kezdésnek nem rossz, igyekezz éreztetni vele, hogy igenis fontos neked, és igenis megbántad. Talán a Valentinapi ajándékozásra tudnám hasonlítani a dolgot/azzal párhuzamba állítani e téren, hogy nem csak akkor fejezed ki,nem csak azzal, de azért mégis adsz neki valamit.

/Akik meg úgy vannak a V.napi ajándékozással, hogy "jajj, nem csak akkor kell szeretni, és mekkora hülyeség", azoknak üzenem, hogy akkor szül. napra se, és karácsoynra se kapjanak semmit, nem csak akkor kell szeretni az illetőt/családot ;) - Bár ez egy kicsit már off, de szükségesnek éreztem.../

2011. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Írj egy levelet. Egy levelet, ami az érzéseidről szól.

Ha nem éltek együtt, akkor add oda neki, és menj is el.

A végére írd oda, hogy kéred, hogy gondolkozzon el ezen, és hogy bármit megtennél, csak hogy ez ne történt volna meg.

2011. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!