Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők egy része úgy akarja megtartani a pasit, hogy teherbe esik? Ennyire nincs tartásuk, büszkeségük? Miért jó olyannal lenni, aki csak a gyerek miatt van velük? Olyan önző dolognak tartom ezt.

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En lany vok. pl. én sose tennék ilyet. csak akkor vállalnék gyereket, ha tudnam h a pasi mellettem marad. egyedul nem akarok gyereket nevelni.. és még csak 19 vok, de mar regota igy gondolom.
2009. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szex az emberek között nem csak az örömszerzés és az utódnemzés célját szolgálja. Hatalmi játszma is lehet. (P.i.n.a miatt indult a trójai háború is :))) Szóval az utód megjelenése kötelességtudatot, de pusztító dühöt is kiválthat a férfiakból, nem túl meggyőző eszköz.


Csak egy apró kérdés a kérdésen belül, lányok:

Ha tudnád, hogy Bill Gates megértő nagyapa, és a fia épp meglehetősen benyomva tántorog egy buliban, odatartanátok a puncust egy unoka kedvéért? Főleg, hogy sejtenétek, hogy a család mindent megtenne az eltussolásért. Kapnátok a gyerekkel 10 M dollárt és hallgassatok. Na, ki tenné meg?

2009. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is önző dolog, és én azt gondolom, hogy ez nem is szerelem. Ha szeretek valakit, akkor azt szeretném, hogy ő boldog legyen. Én sem tudtam soha megérteni, hogy tehet ilyet egy nő. Miért jó úgy együtt élni valakivel, hogy tudom, hogy nem szeret, csak a gyerek köt össze minket? Ha a pasi talál egy normális csajt, úgyis lelép, gyerek ide vagy oda.
2009. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló!10M dolcsiért se csinálnék ilyet!A gyerek ne apa nélkül nőljön fel!A másik meg,hogy ha a gyerek megkérdezi,hogy hol az apja, hogy néznék a szemébe? Mondjam neki azt,hogy tulajdonképpen nem is akartam,de vonzó a pénz?A gyerekem boldogsága fontosabb a pénznél!A kérdésed még a "gyerekkel fogom meg a pasit" dolognál is gusztustalanabb!
2009. márc. 23. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Helló, a 2. válaszoló vagyok. Azért kérdeztem tovább, mert az eredeti kérdés nagyon jó. Szóval a válasz, igen, vannak ilyen nők, akik nem örömszerzésre használják a puncijukat, hanem előnyök szerzésére. Ezek a ku.rvák. És nem tartásról, vagy büszkeségről van szó, hanem előnyökről, hatalomról, stb. Sötét a világ, dehát mindig is az volt...


A prostituáltakat, akik szabott áron kínálják a szexet, nem ku.r.váznám le. Ők szolgáltatnak.

2009. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!