Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok megsértődnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok megsértődnek, ha esetleg első randin a fiú még barátként kezelik őket?

Figyelt kérdés
tehát nem nyomulnak?
2011. jún. 19. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem sértődik meg, csak utána nem fog rád férfiként nézni. Ne keress kifogásokat, mert ha belegondolsz, nagy butaság.
2011. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődnek meg, csak utána ők is barátként néznek majd rád, és abból bizony nem lesz párkapcsolat.
2011. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Szerintem az értelmesebbek nem.Minimálisan persze 'pánikolnak', hogy lehet nem tetszenek, de ezt el lehet kerülni.Én talán még jobban is érzem magam, ha az első randin csak barátként kezelnek, felszabadultabb vagyok olyankor.
2011. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem, ha az első pár találkozást nem is nevezzük randinak, csak jól érezzük magunkat együtt. Bőven ráér akkor kezdeményezni, ha már biztos, hogy akarunk egymástól valamit, és nem csak azért mert külsőleg vonz a másik, hanem mert megismertem valamennyire... Szóval szerintem teljesen jó, ha barátként kezel először.
2011. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy gond lehet belőle... bár én az első randikban nagyon szeretem a finom udvarlást, célozgatásokat:) szerintem azért valamennyire udvarolj, mert különben a lány is csak barátként fog rád tekinteni, onnan meg már azért elég húzós előre törni:)
2011. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
aki nem nyomul legalább egy kicsit annak 0 esélye...
2011. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
szerintem inkább aggódnak, hogy nem is akarsz semmit
2011. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
A nők bármin képesek megsértődni. A feladatunk hogy megérezzük, hogy adott helyzetben mivel lehet ezt elkerülni, vagy hogyan lehet túlélni a helyzetet, ha beütött a krach.
2011. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

hmm...attól függ, mit értesz a "baráti" kezelés alatt.

ha azt, h a lelki problémáidat kezded mesélni, meg tippeket kérsz csajozáshoz :S ...akk tényleg haver-kateróriában kötsz ki.

a nyomulás nem feltétlen az, h közlöd vele, h menjünk fel hozzám, akár le is pihenhetünk az ágyamba :D

hanem, h megdícséred a ruháját(v. ami tetszik), előreengeded, kinyitod neki az ajtót...ilyen kis apróságok.

az sztem nem baj, ha nem adsz neki rögtön nyelvescsókot :D

nekem volt ilyen randipartnerem, aki már 1. alkalommal folyton meg akart csókolni- és mivel félénk vok, és nem merek nemet mondani, 10 cigit szívtam el egymás után, h ne smároljon le XD

szal figyeld a csaj viselkedését, és ha úgy látod, nincs ellenére a dolog, akk "nyomulj", ha meg kis félénk, akk inkább a következő randik v.melyikén. :)

2011. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2011. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!