Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok megsértődnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok megsértődnek, ha esetleg első randin a fiú még barátként kezelik őket?

Figyelt kérdés
tehát nem nyomulnak?
2011. jún. 19. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
elsőnek: szall ha nem nyomulok egy csajra máris nem tekintenek ffinek ???!
2011. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

háát.én csaj vagyok és nekem szarul esne,mert akkor milrt nevezzük randinak? persze a csávónak nem mondanám el,de azért barátnőimmel biztos megtárgyalnám...:|

ha nem akarsz tőle semmi kapcsolatot vagy iesmit akkor hagyd a francba.de ha akarsz...

2011. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs de szerintem igen! Mert ha barátként kezeled az első randin, és nem potenciális jelöltnek, akkor minek hívtad randizni? Vagy akkor mit akarsz tőle? :/
2011. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

itt zavaros a randi fogalma. randevú=találkozó

tehát ha találkozol, azt bárkivel teheted. a randit általában egy kiszemeltre, vagy olyan esetre mondják, amikor alakul a kapcsolat.


tehát ha társkeresőről szedted fel, vagy flörtölgettek, akkor meg fog sértődni.


ha mindketten tisztában vagytok azzal, hogy illúziókat nem érdemes építeni, akkor barátsággal kezdtek, egyikőtök sem vár el semmi extrát, senki nem sértődik meg. aztán ha mégis összeilletek, jöhet a többi.

2011. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
barátilag, tehát nem randi volt. Elis mondta, hogy most jól megvan egyedül.
2011. jún. 23. 16:15
 16/16 anonim ***** válasza:

20:34vagyok


akkor ez mégsem randi volt mint ahogyan feltetted a kérdést. talán részedről az, mert te nem érzed jól magad egyedül, ezért minden nőt aki tetszik neked potenciális ként kezelsz


értelmesebb "barát" nem fog megsértődni azon hogy nem hajtasz rá. sőt, ha nincs kölcsönös vonzalom akkor kifejezetten az zavaró ha nyomulsz.


az értelmetlen lány meg bármin meg tud sértődni. ez a többség.

2011. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!