Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szégyell? vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyell? vagy túl fiatal vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
15 vagyok a párom 21 . 1 hónapja vagyunk együtt , de a barátainak meg a rokonainak sem akar bemutatni vagy csak beszélni rólam . mindenki előtt titkolnunk kell , semmilyen ismerősnek nem mondthatom h együtt vagyunk . azt mondja majd megtudják ha eljön az ideje . szerintetek zavarja h eléggé fiatal vagyok hozzá ? vagy még korainak tartja a beszámolást rólam ?
2011. jún. 19. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
korainak tarja csak, nyugi :)
2011. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem még korai.
2011. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem szégyell vagy valami ? csak nem akar még 1 hónap után bemutatni ?
2011. jún. 19. 23:23
 4/15 anonim ***** válasza:
Sztem nem a korotokkal van baj, nekem tetszik ez az arány, viszont az nem jó ha nem akar bemutatni, beszéljétek meg.
2011. jún. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Lord Sad and Bad ***** válasza:
1 hónap után,családnak,rokonoknak én sem mutatnék be senkit,hacsak nem utcán találkozunk,de az,hogy barátok előtt is titkolni kell és senkinek nem mondhatod,hogy együtt vagytok az GÁZ.
2011. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem azért nem akar bemutatni senkinek, nehogy pedofilnak tartsák...
2011. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
beszéltem már erről vele , mondtam h engem egy kicsit zavar . de azt mondta h majd eljön az ideje h megtudják . olyan szar így ...:S
2011. jún. 20. 15:30
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem 1 hónap egyáltalán nem korai. Elvégre nem eljegyzést kell bejelentenetek! Szerintem is fél, hogy mit szólnának az ismerősei. Habár ez a te szemszögedből nem túl előnyös..
2011. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Remek kérdés. Azt hiszem tudok rá válaszolni.


Az lehet a baja, hogy van köztetek egy kis korkülönbség. Ne értsd félre, ettől még lehet, hogy totál beléd van zúgva és nem cserélne le senki másra. Egyszerűen attól félhet, hogy a legtöbb ember, főleg felnőtt, aki megtudja hogy egy 20-21 éves egy 15 éves "kislánnyal" jár, arra gondol, hogy biztos azért jár vele, mert csak szédíti és le akarja fektetni. Meg ott az a dolog, hogy fél, hogy talán pedofilnak tartják. És sokan egy 15 éves lányt túl éretlennek tartanak egy 21 éveshez. Azt mondhatják rá, hogy miért nem keres korban magához illő lányt. Ezek a beszólások rosszul esnek és nem nagyon lehet azt válaszolni rájuk, hogy téged szeret, mert félő, hogy úgyse hinnék el neki.


Am én is legszivesebben titokban tartanám ebben az esetben. Nálatok is jobb, mert téged nem piszkálnak azzal, hogy apakomplexusod van, meg hogy felnőtt pasi kell, őt sem piszkálhatják azzal, hogy pedofil meg hogy csak ki akar használni.


A legtöbb ember azt gondolja, hogy egy 20 évet betöltött srácnak már mindenképp szexre van szüksége és nem bír magával és nem tudná megállni. Szerintem akár éveket is lehet ilyenkor várni, én legalábbis biztosan tudnék és boldogan tenném. De gondolj bele a srácnak az ismerősei mit mondanak. Vagy azt gondolják, hogy izéltek már, ez esetben "megrontott" téged, vagy azt gondolják, hogy nem izéltek még, ez esetben meg azon csodálkoznak, hogy mértnem keres magának egy hasonló korú lányt, akit izélgethet.


Bocs, hogy kicsit nyers voltam, én így látom ezt és az a helyzet, hogy én is ezt tenném az ő helyében. Inkább maradjon titok és éljetek boldogan, ne tudja senki, mintsem hogy piszkáljanak vele és kellemetlen legyen nektek. Meg romantikus is lehet titokban szerelmesnek lenni.


Sok boldogságot

20f

2011. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
utolsó 2 , köszönöm szépen , sokat segítettetek :) kicsit nyugodtabb lettem :)
2011. jún. 25. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!