Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szégyell? vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyell? vagy túl fiatal vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
15 vagyok a párom 21 . 1 hónapja vagyunk együtt , de a barátainak meg a rokonainak sem akar bemutatni vagy csak beszélni rólam . mindenki előtt titkolnunk kell , semmilyen ismerősnek nem mondthatom h együtt vagyunk . azt mondja majd megtudják ha eljön az ideje . szerintetek zavarja h eléggé fiatal vagyok hozzá ? vagy még korainak tartja a beszámolást rólam ?
2011. jún. 19. 22:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

00:26-kedves,20F

Nagyon tetszik a megállapításod :) Énis ezt tudtam volna leírni,sajnos csak tapasztalatból,énis ezt az adagot kaptam a páromtól,és végül muszály volt otthagynom mert 2.évig úgymond "nem akarta a kapcsolatot nyílvánosság elé hozni"

Sajnos mindennek van előnye és egyben hátránya is..

16-L,csak okosan!:)

2011. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A 20f vagyok.


Érdekes, hogy a lányok nem bírják ezt az egészet. Pedig a fiú számára kellemetlen a helyzet. Őt tartják kiskorú megrontójának, ő vállalja a felelősséget a lány iránt, ráadásul még lehet télleg szereti is.


Nemtom miért kellett otthagynod 2 év után és hány évesek voltatok amikor otthagyott. Mondjuk sztem annyi belefér még hogy a szüleitek tudják, hogy együtt vagytok, még 15-21 esetében is tudhatják. A többiekre meg aztán egyáltalán nem tartozik, hogy jártok. Bár ha 16 voltál már akkor úgy illett volna bemutatnia lassan.

2011. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez még nem gyanús sőt.


Azért egy éven belül ne feküdj le vele! A te kordban korai lenne.


És én értem hogy büszke vagy rá. A titok titok, de anyádat azért nem árt beavatni a fejleményekbe. Hisz ő biztos szeret, és ráadásul ő felelős még érted. Persze csak óvatosan.

2011. jún. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lehel-Arpad válasza:
A helyesirasodat szegyeli.
2011. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nekem az anyum tudja , avval nincs gond . ősszel leszek 16 , azt mondta addigra már tudni fogják a haverok is . de aztán kitudja . köszönöm szépen , nagyon rendessek vagytok :)
2011. jún. 25. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!