Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha ti egyszer nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti egyszer nemet mondtok egy fiúnak, akkor késöbb se változik meg a véleményetek? 14/F

Figyelt kérdés
itt nem sexre értem, hanem hogy járni vele.
2011. jún. 20. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De változhat ez a dolog :)
2011. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Pl. neked volt barátom amikor egy fiú bepróbálkozott nálam,akkor elmondtam neki hogy a pasimat szeretem és nem érdekel más. Most hogy a volt barátommal szakítottunk már érdekel az a fiú.

Viszont ha nem az a probléma hogy a lánynak barátja van hanem valami más (nem tetszik neki a fiú stb.) akkor lehet hogy később se fog megváltozni a véleménye.

Szerintem ha nem tudod miért nem érdekled a lányt akkor kérdezd meg tőle,ha nem mond valami nyomós okot pl. hogy nem jössz be neki vagy testvéreként szeret akkor várj pár hetet/hónapot és ismét próbálkozz.

2011. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak a külső számít, így max akkor változhat a véleményük, ha a külsőd is megváltozik.
2011. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de lehet,h megváltozik..az én esetemben is változott..amikor 15évesek vtunk egyik osztársam nagyon szeretett vna velem járni de én nekem nem jött be..majd 3év mulva vmiért vonzonak találtam és jártunk is 1 ideig..
2011. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Változik...Egyértelműen változik!!!
2011. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
IGEN!!! Az én véleményem egy kemény év után változott meg... a srác azóta se tetszik jobban, csak ami benne van.. rendes, aranyos, és tudom h még egy ilyen pasit nem találnék, aki ennyire szeret.. szóval IGEN, változhat!!!
2011. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
változhat nagyon sok esetben változik is.
2011. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK...és a 3. nak nagyon igaza van ...sajnos:(
2011. jún. 20. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!