Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lányok miatt változi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lányok miatt változik meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4en vannak fiúk és vagy 25 lány az osztályban. Mióta divat lett a converse meg az ilyen emósabb cuccok ilyeneket hord. Van pár osztálytársa akik követik ezt az emós vonalat és azóta hord ő is converse cipőt csőgatyát még a legsötétebb napon is napszemüveget..hü.lye karkötőket amiknek semmi értelmük,hogy egy bőrdarab van rátekerve..

Hülye zenéket kezdett el hallgatni de csak azután miután az osztálytársai kiposztolják fészre aztán tovább linkeli nekem is,hogy ez milyen jóó..közben eddig rockot hallgatott..

Mióta menők a drága fényképezők és a sok hülye tini p.icsa fotózza magát meg menőz vele ő is akar egyet..,de nem azért,mert menő hanem mert ő ért hozzá- mondja ő..

Msnre avatarnak ilyen hülye emós fejet vágó animációkat tesz ki..

Kezd elegem lenni ezekből. Olyan bunkó is lett. Szerintem a csajoknak akar bejönni,mert imádja az emós kinézetű csajokat..és azoknak az ilyen dolgok jönnek be.

Mit csináljak vele?

18 éves...nem valami kis 15-16..:@


2011. szept. 7. 20:51
1 2
 1/17 WhiteLabel ***** válasza:
68%

gecc ez kemény:D

Bocs értelmesen nem tudok válaszolni, én azt hittem ezek már kihaltak:D

2011. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen őszintén? Szakíts vele és keress valaki értelmeset, jobbat.
2011. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

:( szerintem csak be akar vágódni náluk.

Mondta is,hogy szeretné ha converset hordanék mer az jól állna nekem meg csőgatyát..meg inget. Meg ilyen hülye rózsát a hajamba,mert az szép egy csajon. Kezd idegesíteni,hogy most változzak meg kül nem fogok neki bejönni vagy mi??

2011. szept. 7. 20:54
 4/17 WhiteLabel ***** válasza:
b*zd ki a p*csába, ilyennel nem érdemes foglalkozni.
2011. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem érdemes tovább foglalkoznod vele, "futnod utána" meg végképpen nem. Akit úgymond képes "beszippantani" bármilyen hülye divatirányzat, az egy önálló gondolkodásra képtelen, gyenge ember. Öltözködj úgy, ahogyan akarsz, nem kell senkinek sem megfelelni!
2011. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
több,mint 3 éve vagyunk együtt és eddig nem volt ilyen..
2011. szept. 7. 20:57
 7/17 anonim ***** válasza:
13 év "szinte" legjobb barátság is emiatt szakadt meg.. Egyszarvú zselézett haj... napszemüveg a sötétben is ,persze sapkával fején.. undorító.. :D hülye stílusa is lett
2011. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 WhiteLabel ***** válasza:
verd fejbe egy bézbózütővel hátha megjön az esze, ha nem akkor küld el b*zibárba.
2011. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam már,hogy valami kis emós pi.csa bejön neki nagyon és ameddig nem jön neki össze a dolog kihúzza mellettem..
2011. szept. 7. 21:01
 10/17 WhiteLabel ***** válasza:
az meglehet, mond meg hogy elmész mozizini valami faszival, csak kiváncsiságból hogy mit reagál
2011. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!