Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arthat a mindennapi talalkozas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arthat a mindennapi talalkozas?

Figyelt kérdés
Baratommal tobb mint egy eve vagyunk egyutt, nagyon szeretjuk egymast, es elmondhatom h az ev minden napjaban szinte egyuttvoltunk.Bar a baratom sokszor mondta h ne talalkozzunk mindennap, nem azert mert un hanem mert akarja erezni kicsit a hianyomat is.Tudja h attol felek h esetleg megcsalna vagy talan kihulne ez a szoros kapcsolat ami koztunk van...de annak ellenere miattam belemegy megha 15 percre is estenkent, tudniilik melozik sulizik. ugy mint enis ami eleg faraszto. Mostanaban ugyerzem valtoztatnom kene ezen mert ugyerzem igy csak a problemak jonnek, tudom h szeret es elkene fogadnom azt amit o mond, h kevesebbet legyunk egyutt, de felek:( mitevo legyek?
2009. márc. 24. 09:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom... én is imádom a barátomat,de hogy minden nap együtt legyünk :O) jóból is megárt a sok :)

Abban valóban igaza van, hogy így sosem érzi a hiányodat és egyre kevésbé fogja értékelni az együtt töltött perceket, hiszen minden nap lát.

Én mindig azt modntam, hogy aki megakar csalni, az úgyis megtalálja a módját. Kicsit add vissza a szabadságát, ne telepedj rá, mert előbb-utóbb pont ezzel hajtod más nő karjába..

2009. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem árt, ha mindennap találkoztok. Mi 2 hét után költöztünk össze és ez nagyon jó így. Persze mi se vagyunk együtt minden percben mert mi is melózunk és én még sulizok is. Ha nélküled is akar lenni kicsit akkor beszéljétek meg, hogy pl. vasárnap nem találkoztok és nem is hívjátok egymást. Sok sikert a továbbiakban.
2009. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mar az elejen nem kellett volna minden nap talalkoznotok. Valtoztass rajta, csak 2-3 naponta talalkozzatok. Hidd el, aztan csak meg jobb lesz a kapcsolatotok. Ugyanugy fog szeretni mint azelott, sot lehet hogy meg jobban.
2009. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Szia! Már több mint 2,5 éve vagyok együtt a barátommal. Közel lakunk egymáshoz és suliba is egy helyre járunk, így szinte minden nap találkozunk; még a suliban is, akárcsak röpke időre is. Már nem tizenévesek vagyunk, 21/L és 24/F, ezért is tudom éretten megítélni a helyzetet. Azt gondolom, hogy az hogy a gyakori találkozás árt-e a kapcsolatnak nagyban függ a pár tagjainak személyiségétől. Mi még mindig nagyon szeretjük egymást, kisebb viták ellenére is. Kívánom, hogy Nálatok se legyen gond a gyakori találkozásokból. :) További kellemes napot!
2009. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 4 éve vagyok együtt a barátommal és mi is szinte minden nap találkozunk, ha csak fél órára is. Többször is megbeszéltük már h nme kéne ilyen sűrűn találkozni, de 1-2 napnál hosszabb idejig nme nagyon bírtuk egymás nélkül :)Eddig 2 alkalommal volt h nekem lett sok belőle és akkor egy hétig nme találkoztunk. Utána minden ugyanolyan jó volt.

2009. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A férj és feleség is találkozik minden nap.Mi pl.csak este 6-tól reggel 7-ig vagyunk eggyütt,és a hétvége,persze a munka miatt.Nekem ez igy pont jó,így még csak vita sincs köztünk. 4.5 éve élünk eggyütt és imádjuk egymást.
2009. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

hát 1 évig én 2-3 naponta találkoztam a barátommal, de aztán felkerültem pestre egyetemre és ugye 250 km nagy távolság, szóval van, amikor csak két hét után látom :( így nem olyan nehéz elviselni, de van ellenpélda is: egy barátnőm folyton együtt lógott a pasijával, de úgy h minket csajokat totál elhanyagolt ha hívtuk mindig az volt h nem jó, most a barátjával van... aztán a srác felkerült egyetemre, a csaj meg még gimis volt. kb 3-4 hónapig húzták utána, mert megvesztek attól h nem látják egymást. szakítottak, a csaj meg ott maradt srác és barátnők nélkül, mert akkor ugye már kellettünk volna amikor baj van... de amíg minden szép és jó addig hozzám ne szóljatok!

na most ebből a tanulság: ha folyton együtt vagytok, nincs saját baráti körötök, amire bármikor számíthattok, függetlenül attól h mi van a párotokkal. másrészt sosem lehet tudni, mikor adódik olyan eset, hogy valamelyikteknek hosszabb időre el kell mennie, akkor sokkal élesebben érzékelitek a másik hiányát mintha csak 2-3 naponta találkoznátok.

2009. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
10:28-asra egy kis vélemény. Mi úgy jártunk a barátnőmmel, hogy csak hétvégenként találkoztunk (egyetem, miegymás) de ekkor minden szabadidőnket egymásnak szenteltük. Ezért kicsit elhidegült a kapcsolat a baráti körünktől. Ezt észrevettük, ezért megmentettük ami menthető volt. Most már közösen szoktunk járni a baráti körünkbe, elválaszthatatlanok vagyunk, s még a barátaink is megvannak.
2009. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Mi is igy voltun es 7 éve eggyütt vagyunk ebböl 2,5 évet udvaroltunk utánna 1 évet eggyütt éltünk és már 3,5 éve házasok vagyunk.Nekünk nem ártott meg.És ha kevesebbet akar látni a barátod vagy fáradt vagy túl intenziv neki az egész vagy mást is akar kezdeni mert bepánikolt.Vagy lehet hogy rájött hogy mégse akarja lekötni magát.
2009. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
dehogy pánikolt be! egyszerűen csak egy kicsit egyedül akar lenni. ezen van a hangsúly: nem veled van baja, csak vágyik egy kis magányra, beülni a szobájába meginni egy hideg sört miközben egy filmet néz EGYEDÜL! erre minden embernek szüksége van!
2009. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!