Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a jővönk? Hagyjam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a jővönk? Hagyjam? (de szeretem) miért olyan mint egy nagyra nőt gyerek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron megismerkedtem egy 25 éves sráccal 250 km-re lakik tőlem.együtt voltunk egy darabig de aztán hirtelen és gyorsan vége lett!2-3 hónapig nem igazán beszéltünk!de aztán megkeresett és keztünk újra beszélgetni és sms-ezni ! megkérdeztem ,hogy szeret-e még? azt mondta úgy mint egy barátot de közben azt mondja ,hogy megpróbálhatnánk újra meg féltékenykedik és aggódik!

Talán menne minden köztünk újra a dolog csak hogy megismerkedett egy nála 9 évvel fiatalabb kiscsajjal azt mondják barátok de a srác teljesen megváltozott mióta evvel a lánnyal "log" olyan kisfiús lett alig van eggyüt a régi barátaival kilyukasztatta a fülét!nincs semmi bajom ezzel de nem egy 25 éves sráccal aki a jogra jár!régen olyan komolyabb volt most meg olyan mint egy kamasz akit minden hülyeségbe bele lehet vinni!-ezen sokat gondolkodtam hogy miért változott meg ennyire és szerintem azért mert régebben nem volt valami túl jó pasi és hát most elég jól néz ki és szerintem most akarja kiélni a tini korát.szerintetek?

az nem kérdés ,hogy én szeretem-e! mert tudom és érzem ,hogy igen!

de ő azt mondja nem szeret de közben olyan sms eket ír: ,hogy hiányzol,vigyázz magadra,jobb ,hogy nem mentél mert az veszélyes,ki az a gyerek leütöm? ( utóbbi azért mert egy gyerek zaklatott) .

Kb két naponta ír sms -eket ,hogy hogy vagyok meg ilyenek!

Nem igazán tudom de ez a kiscsaj mond neki dolgokat rólam!De közben amikor a lánnyal beszélgetek akkor olyanokat mond ,hogy remélem jól alakul köztetek minden, meg hogy kíváncsi lesz hogy hogyan alakul kettönk kapcsolata!Most nem igazán értem ,hogy a lány most azt szeretné ,hogy eggyüt legyünk vagy külön? jó lehet ,hogy az sem könnyíti meg a srác dolgát ,hogy köztünk 11 év a kor külömbség!

Szerintetek szeret még?vagy hagyjam a francba?


2011. jún. 21. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy 25 éves srác aki 14-15 éves lányokkal kezd és neki ez a természetes? Szerinted ez normális dolog?
2011. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: elmondanád nekem légyszi h most akkor ki hány éves? ( te , a pasi, meg a másik csaj) köszi
2011. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdező 14 a "csaj" 16 a srác 25. Egyszerű matek :D
2011. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ügyi vagy!!!
2011. jún. 21. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!