Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert vagyok ilyen feltekeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen feltekeny? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Parommal lassan 8honapja vagyunk eggyutt!3honapja irtam ide,h eltavolodtunk,h mar nem erzi azt amit az elejen es nemtudok mit tenni!!Nagyon sok jo tanacsnak koszonhetoen igy is kitartottam mellette es vartam,h javul-e a dolog!Es igen,vasarnap elbeszelgettunk es rakerdeztem,h mit erez most irantam!Rammosolygot es vissza kerdezett,h szerinted??En tudtam es ereztem,h szeret!!Most boldog vagyok,h akkor nem adtam fel,de ez a boldogsag nem hatartalan!!!Sajnos van egy hibam,ami 2honapja kezdodott,h feltekeny lettem,de nagyon!!Sose voltam ilyen,csak az egeszseges szintig!!Most meg nemtudom mit tegyek!:(Es errol mar a parom is figyelmeztetett!!Na de szerintem nekem okom is volt ra!!Paromnak nagyon sok a lany ismerose,ezzel nincs is baj es nemis zavar,csak egy de az nagyon!!Ejjel csorgette es ejjel irt neki,h "Mivan bevagyok tiltva!:D"Na ezen szerintem barki felkapna a vizet!Elmond amugy mindent,meg,h ne agodjak mert o csak a baratja,de valahogy erzem,h a csak tobbet akar hiaba van mar neki 3eve kapcsolata,az ilyen nokre van egy bizonyos szo!!Szerintetek mit tegyek??Most hogy helyre jottunk,nem akarom,h most ez legyen a baj!:(Bocsi ha hosszu voltam!!Valaszokat elore is koszonom!!!24(L) es 30(F)
2011. jún. 21. 14:23
 1/6 napietus ***** válasza:

nem jöttetek helyre, az a baj. azt az sms-t valószínűleg azért írta neki a lány (ilyet egyébként barát ír, szerelme nem írna ilyet), mert már mindenki tudja, hogy minden hülyeségen cirkuszolsz. szerintem moderáld magad, és próbáld meg az idődet, energiádat értelmes dolgokra fordítani.


29/N

2011. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanacsod es sajnos igazad van,mert neha tenyleg cirkuszolok!Pedig nem vagyok ilyen hidd el!!Nekem ezzel a csajjal se volna problemam ha nem ejjel csorgetne a parom!De koszonom a valaszodat!
2011. jún. 21. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer ugyanilyen helyzetbe kerültem, csak én az általad emlegetett csaj helyében voltam. A sráccal csak tényleg barátok voltunk, de a barátnője olyan féltékenységi hisztiket rendezett, hogy egy idő után a srác behódolt, és azt mondta hogy szakítsuk meg a kapcsolatot. Kb 2 éve még csak annyit sem hallottam róla, hogy él-e vagy mi van vele és őszintén szólva, aki így képes eldobni egy több éves barátságot, arra nem is vagyok különösebben kíváncsi. Még mindig nagyon bánt a dolog, pedig én aztán nem adtam okot a féltékenységre, csak a csaj látott/magyarázott bele mindig mindenbe 100-szor többet.

Itt én voltam az a fél, aki szívott úgyérzem, de vigyázz, nálatok nehogy a te legyél az!

Egyszerűen nyugodj le, az ilyen sms-ekre vágj egy pofát és közöld, hogy "jólvan", majd lépj tovább rajta és ne emészd magadat rajta! Gondold végig, hogy van-e okod féltékenykedni!? Ha nincs, akkor pedig ha jön az érzés, mosd meg hideg vízzel az arcodat, vegyél három nagy levegőt és nyeld le az érzést!

2011. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked is koszonom a valaszodat!Nagyon sajnalom azt ami veled tortent!Jobb ha enis azt teszem amit ajanlottal!Nemad okod arra,h feltekeny legyek,hisz mindig egyutt vagyunk vagy dolgozunk!Ahogy irtad megmosom az arcom es haromszor nagy levegot veszek,remelem sikerul!Megegyszer koszi!!
2011. jún. 21. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én fiú vagyok. Itt a másik srácnak nincs párja, és hiába tudja, hogy a barátnőmnek van párja, "barátság" címszó alatt folyamatosan nyomul.:( Szerintem itt a kapcsolatot magát is meg kéne vizsgálni, még hozzá objektív szemszögből. Keress valakit akit beavatsz kicsit jobban a kapcsolatotok dolgaiba és objektív (tehát nem elfogult egyik irányba se!), és őt kérdezd meg, mikor mi a jogos és mi nem. 26f
2011. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: egyébként szerintem teljesen érthető, hogy kiakadsz, hogy éjfélkor még hívogatja...ez azért már túlzás, én biztosa cirkuszolnék ilyen esetben.
2011. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!