Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a párom barátjára, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

A barátomnak eddig úgy mond nem voltak olyan jó barátai akikkel gyakran el is járjon ide-oda.De most van egy akivel naponta elmegy edzeni meg ilyesmi.Igaz ez nem érinti a találkáinkat mert ugyanúgy találkozunk,csak amúgy is féltékeny tipus vagyok és egyszerűen félek hogy már nem leszek olyan fontos neki mert van más aki sokkal érdekesebb vagy jobban érzi vele magát stb:/ ajj tudom h nagyon szörnyű vagyok de kellementlenül érzem magam h én itthon vagyok ő pedig valahol tök jól szórakozik valaki mással(az ujdonsült barátjával).. akinek ráadásul még barátnőt is keres a párom és ez is zavar kicsit h a párommal "együtt" csajozik a gyerek.. de az jobban zavar h mindennap elmegy vele és több időt tölt szinte vele mint velem és mikor este beszélgetek a barátommal tök fáradt mert csomot edzett a haverjával.. tudom h nem egészséges h ilyen féltékeny vagyok szóval mit tehetnék ?:( a barátomnak mondtam h féltékeny vagyok stb és ő megnyugtatott h nem fog elhanyagolni miatta meg semmi és nem zavarja h féltékeny vagyok de mégis nem tudom leküzdenii az érzést:(

bocsi h hosszú lett.


2011. máj. 26. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a spancserek című filmet, egészen pontosan erről szól. Tényleg nézd meg.
2011. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne próbáld kisajátítani őt. Hagyd, hogy legyen "magánélete" is. Ez egy jó kapcsolat alapja. De ha úgy érzed, hogy túlzásba viszi, akkor ezt beszéld meg vele. Állapodjatok meg egy mindkettőtöknek elfogadható arany közép útban.
2011. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel a barátod is féltékeny lehetne rád ha elmész a barátnőiddel vasárolni.Kell valaki olyan is neki akivel egy sör mellet akivel megbeszélhetné mennyire jo volt a tegnap esti sex.Ez normális dolog.Nincs mitöl féljél
2011. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk hasonló volt a helyzet,azzal a különbséggel hogy a volt barátomnak lány volt a legjobb barátja...de csak barátok voltak...mindig ott volt velünk,bulikba vagy ha csak sétáltunk akkoris...engem nagyon zavart,én is féltékeny tÍpus vagyok,de ahol a bizalom nincs meg ott nem fog működni a kapcsolat...sajnos ez nálunk is igy volt):
2011. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

megnéztem a trailer-t a spancsereknek jó film lehet:D köszi:)

és a többieknek is köszönöm a választ:)

igazából tudom h ez nagyon rossz amit csinálok és nem is szeretnék neki bármit is megszabni de olyan rossz érzés az egész :// de amúgy ő is hasonlít rám ebben csak ő mondja is h ne menjek ide vagy oda a barátnőimmel de nem féltékenységből hanem féltésből. mind1 most lényegtelen de attól is úgy félek h mivel sok időt tölt vele meg fog változni :( és lehet h telebeszéli hülyeségekkel a fejét a haverjaa á:/ ő se szereti ha a barátnőimnek elmondok valami veszekedést vagy ilyesmit ami történt h ne beszéljék tele a fejem../:

2011. máj. 26. 16:14
 6/7 A kérdező kommentje:
még valaki?:)
2011. máj. 26. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem értem egy fiúra, hogy lehetsz féltékeny, de beléd szerelmes és szeret , jól érzi magát veled, a haverjával meg csak jót beszélgetnek, és szerintem beszéld meg a pároddal, hogy megszeretnéd ismerni a haverját és együtt is mehettek egy csomó helyre, nyilván a randik kettesben történnek majd de együtt is ,,szórakozhattok"
2011. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!