Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedvelni fog vagy még mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvelni fog vagy még mennyi idő kell?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm anyja valamiért nem kedvel..még. Remélem ez változik majd. Megengedi, hogy ott aludjak most nyáron, de olyat mondott, hogy ugye nem maradok sokáig. Én nem utálom, erről nincs szó, csak nem értem hogy mi a baja velem?. Nem csinálok semmi rosszat amit a mai gyerekek nagy része pia meg ilyesmi. Ezek nálam nem is léteznek, a barátnőmnél se. Azt mondta barátnőm, hogy az a baj nem beszéltem az anyjával sokat...:S De hogy beszéljek, vagy mit mondjak ami jó lenne? Vagy mi a baj?

Én beszéltem ha kérdezz, kedves voltam amennyire csak tudtam. Volt hogy felmentünk a szobába mindig, tévézni, beszélni és nem lenn. Ez baj ? vagy most mi? akit tud mondjon valamit köszi:)

Ja és tudom, hogy nem ide kéne írni de itt jobb.

17/L


2011. jún. 21. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod vannak olyan szülők, akik eleve ilyen bizalmatlanok a gyerekeik barátaival szemben (tapasztalat), de ha mondjuk már 1 vagy 1,5 éve barátok lesztek, és látja, hogy nem vagy kétszínű, meg hasonlók, akkor majd megkedvel, és megbízik benned.
2011. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) hát mi már lassan egy éve ismerjük egymást az anyja viszont csak február óta ismer hogy látott is.
2011. jún. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!