Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarhatok a tanárommal? Mennyire normális ez? Lehet, hogy csak szédít? Hogy tudnám ezt kideríteni?

Figyelt kérdés

Ezt a tanárt, két éve ismerem. Mindig jófejnek tartottam. Kedveltem az óráit. (föci-tesi)

De kb. pár hónapja elkezdtünk msnezni, meg smsezni. Egyszer kétszer elmentünk sétálni. Volt már rá példa, hogy megsimogatta az arcom combom, kezem. Nem tudom mi tévő legyek. Fejest ugranék ebbe, mert "egyszer élünk" tipus vagyok, de azért vannak aggályaim a dolog felöl. 20 év van köztünk. Szakközépbe járok még. Szerintetek?


2009. márc. 24. 19:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
Van egy 32 éves srác akinek bejövök, és 16 éves lány vagyok. Nekem ez a korkülönbség már nagy. 25 éves sráccal még simán összejövök, de 32 évessel nem.
2009. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
78%
hupsz utolsó 2 ugyan az:$
2009. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
de engem nem zavar a korkülömbség. Nem is néz ki annyinak amennyi...Én meg többnek, mint amennyi vagyok. De nekem nem ez a lényeg, hanem az, hogy hogyan tudnám kideríteni, hogy neki komoly e a dolog vagy sem?!
2009. márc. 24. 20:54
 14/33 anonim ***** válasza:
87%

19:32-es és hány éves a barátnőd? 2 vagy 32? :-)


Szerintem a tanár nem akar semmi komolyat, csak szórakozik veled, én a helyedben hanyagolnám.

2009. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Sokatok tanácsára megprobáltam véget vetni ennek az egésznek, még mielőtt kialakulna valami "komolyabb" közöttünk. De nem hagyja. Nem erőszakos vagy ilyesmi...csak nem hagyja. Félek, hogy lassan beleesem:( Nem akarok szerelmes lenni a tanáromban ! Segítsetek:S
2009. márc. 25. 19:47
 16/33 anonim válasza:
60%
Hát...Elég eltérő válaszokat kaptál.:)Én erre csak annyit tudok mondani,hogy 17éves lány vagyok.A barátom,akit szerertek,s ő is engem 39.A tanárom volt.14éves koromtól kavartunk.De nem feküdtem le vele csak 16évesen.Közben volt egy fél éves szünet,miközben kipróbáltam másokkal,de rájöttem,h ő az igazi,s csak őt tudom szeretni.Szerintem megpróbálhatjátok,de nagyon óvatosan.Neki az élete múlik ezen.Ha valaki megtudja nem hogy az állását,de a szabadságát is elvesztheti...akár.Csak egy dolgot ne feledj,addig ne add magad oda neki,amíg meg nem ismerted.S ha kételkedsz benne hogy szeret,csak nem mered magadnak bevallani,akk inkább hagyd ott.Fiatal vagy ahoz hogy olyan mellett kösd le magad,aki nem szeret viszont,csak játszik veled.Sok sikert.:)
2009. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
100%
Igazából az ilyen idős férfiak elég okosak azok,hogy kételyek közt tartsanak.Csak akk tudsz rájönni,h szeret e hogyha kiismered.Ahoz pedig kell egy kis idő.A viselkedéséből.Hidd el,érezhető,mikor egy pasi tényleg szerelmes.
2009. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
100%
Azt mondtad volt már ilyen ügye.Lehet hogy a csajjal eggyütt volt még eggy ideig de akkoris sanszos hogy nem akar túlsok mindent,ez tény. Én is az az egyszer élünk tipus vagyok,úgyhogy ha arra kerülne a sor, akkor feküdj le vele max szexeltetek egy jót aztán ennyi.Ha nem vagy szerelmes akkor könnyebb betartani hogy nem mész után hagyod hogy ő lépjen ha akar valamit,de ha szerelmes vagy az100%hogy nem fog menni. Nekem sosem megy ha szerelmes vagyok és nagyon akarom akkor minent megteszek érte,nem kéne... Nem valószínű hogy valamiből rájössz hogy nem komoly ha csak eleve nem azzal kezdi hogy nem akar semmit csak....
2009. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Én azt éreztem a barátom szeret, mert tényleg úgy tünt, és állítólag mégse.:S


Arra még nem gondoltál hogy 37 éves és nincs családja? Sztem ez elgondolkodtató...vagy azért mert nem akar, vagy azért mert mindenkit megcsalt...vagy elvált a legrosszabb esetbe az se sok jót jelent.Ilyeneket deríts ki sztem.De amúgy a kor sose számítson de amiket leírtam azon gondolkozz el.

2009. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nincs családja. Volt neki egy elég hosszú kapcsolata egy nővel (6 évig voltak együtt) úgy volt hogy már jegyesek voltak, de a csaj visszaadta a jegygyűrűt. Hát, most egyedül van.
2009. júl. 29. 21:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!