Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarhatok a tanárommal? Mennyire normális ez? Lehet, hogy csak szédít? Hogy tudnám ezt kideríteni?

Figyelt kérdés

Ezt a tanárt, két éve ismerem. Mindig jófejnek tartottam. Kedveltem az óráit. (föci-tesi)

De kb. pár hónapja elkezdtünk msnezni, meg smsezni. Egyszer kétszer elmentünk sétálni. Volt már rá példa, hogy megsimogatta az arcom combom, kezem. Nem tudom mi tévő legyek. Fejest ugranék ebbe, mert "egyszer élünk" tipus vagyok, de azért vannak aggályaim a dolog felöl. 20 év van köztünk. Szakközépbe járok még. Szerintetek?


2009. márc. 24. 19:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Téged??

Simán be tudnálak fűzni,tipikus hétköznapi csirke vagy:D


Ki tudja lehet holnap összefutunk valamelyik boltba,csak úgy véletlenül.

Te leejtesz valamit én pedig udvariasan felveszem és elkérem az msn címed,telószámod.

Te pedig biztos nem fogsz nemet mondani egy magas,sportos testalkatú,barna hajú kék szemű srácnak:)


A többi pedig már önmagától értetődik...:P

2009. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Kicsit túl nagy az egód. Nem gondolod?
2009. nov. 17. 20:08
 33/33 anonim ***** válasza:

Najó,kicsit "elragadtattam" magam...Bocs a csirkézésért meg a blőd kommentekért.


Amúgy a sztoridról az a véleményem hogy,hát gondolhattad volna hogy egy 35-40 éves férfi valószínűleg nem fog komoly kapcsolatba kezdeni egy 16-17 éves lánnyal.Az ilyen típusú fószereknek csak egy kis friss hús kell "szórakozásra" egy darabig,azt dobják,hogy nehogy jobban kötődni kezdjen a csaj hozzájuk.Azt kezdik előröl egy újabb fiatal pipivel...és ha megunják akkor elvesznek feleségül egy korukbeli nőt és csinálnak neki gyereket.


Ennyi..


Amúgy meg annyira nem jöttél ki rosszul a dologból hisz gazdagabb lettél 1 tapasztalattal:)

2009. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!