Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarhatok a tanárommal? Mennyire normális ez? Lehet, hogy csak szédít? Hogy tudnám ezt kideríteni?

Figyelt kérdés

Ezt a tanárt, két éve ismerem. Mindig jófejnek tartottam. Kedveltem az óráit. (föci-tesi)

De kb. pár hónapja elkezdtünk msnezni, meg smsezni. Egyszer kétszer elmentünk sétálni. Volt már rá példa, hogy megsimogatta az arcom combom, kezem. Nem tudom mi tévő legyek. Fejest ugranék ebbe, mert "egyszer élünk" tipus vagyok, de azért vannak aggályaim a dolog felöl. 20 év van köztünk. Szakközépbe járok még. Szerintetek?


2009. márc. 24. 19:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
és miért adta vissza?Tuti hibás volt benne. Kissebb bűn ha pl nem foglalkozott vele sokat, azon lehet változtatni. De mivan ha megcsalta átverte, vagy ne adj isten megverte?
2009. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
azt aajánlom hogy még a közeli ismerősödnek se mondd el!!!!úgy is necces ha két ember tudja hátha még több.Aztán ha kiderül anyád apád sík ideg...a tanárt meg téged úgy rúghatnak ki ment a sicc...ha a szüleid nagyon begajdulnak lehet fel is jelentik a tanárt.
2009. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Velem is kezdett már ki 20 évvel idösebb pasi de gyértelmüen azért kellesz neki mert fiatal vagy és tudja hogy lehet széditeni.. szerintem ne menj bele meg fogod még bánni hidd el..

Akkor is ha most ugy néz ki hogy tök aranoys és megért és figyel rád.. ha össze is jössz vele és minden simán menne egy idö után akkor se lennél vele boldog soáig vagy ö hagyna ott vagy te unnál rá...

2009. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
93%

Nekem áltsuliba volt hasonló.

Nagyon szívesen megkeféltem volna a 27 éves formás,szép némettanáromat.

De sajna nem jött össze,nem tudtam rávenni a dologra.:)

2009. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Már most 100%ra mondom, hogy itt valaki ráismert a tanárodra és lőttek az egésznek. Hacsak nem voltál okos, és ferdítetted el az adatokat kicsit :) Cseles :)


Csak mondom, hogy akármilyen tanár diák kapcsolat törvényellenes, lényegtlen, hogy hány éves vagy, ígymeg h 17, pláne...

2009. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, átvert, és csak kihasznált! Csak a szex kellett neki.Most másik otársamat fűzi. Én iskolát váltok. Szuper.
2009. nov. 15. 22:15
 27/33 anonim ***** válasza:

XD


De szeretnék az ilyen 40éves tanárfószerek helyébe lenni akik szórakozásukban buta tinicsajokat kurogatnak:D

2009. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Úgy kirúgatnálak, hogy csak szakadnál.
2009. nov. 16. 15:44
 29/33 anonim ***** válasza:

Engem? :O


Áhh,kizárt.Én annál sokkal rafináltabb pali vagyok.Bármiből kitudom jól húzni magam.Még így 20 évesen is:D


Én bárkit befolyásolni tudok akit akarok.Például tavaly nyáron a táborba egy fullkeresztény csajt akinek mániája volt hogy csak házasság után szexel,én 2 nap után úgy behülyítettem hogy szerelmes lett belém és az 5.napon már meg is történt az együttlét az erdőben.


És még regélhetnék érdekes dolgokat...

2009. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy, ha ilyen dolgokkal vágsz fel. Engem tutkóra nem tudnál befűzni, olyan unszimpatikus vagy. :O
2009. nov. 16. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!