Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy felfigyelj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy felfigyeljenek rám a fiúk?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még csak egy barátom volt. Az az igazság, hogy elég szerény és csendes vagyok és csak szűk baráti körben tudok megnyílni. Mit kéne tennem h végre felfigyeljen tám valaki?
2011. jún. 22. 23:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szemed színe barna? (játszom egy kicsit, sorry)
2011. jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok, aki az utolsó választ írta. Szerintem a külsőség ne abban nyilvánuljon meg, hogy hangos vagy, feltűnést keltessz a létedel. Azt gondolom, így isn agyon lehet téged szeretni, hogy ilyen vagy, magad add, és ez a fontos!
2011. jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
igen barna:D (játsz csak nyugottan ha nincs jobb dolgod:D)
2011. jún. 23. 00:36
 14/18 anonim ***** válasza:
Én meg soha nem találok ilyen lányt, hiába keresnék...
2011. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem, hogy ez baj lenne, hogy csak egy barátod volt eddig. Mivel lenne jobb, ha lett volna mondjuk 4-5?


Az pedig, hogy te egy ilyen típus, kisebb társaságban nyílsz meg ...stb, akkor fogadd el, hogy te ilyen vagy és kész, kár lenne magadra erőltetni egy harsány személyiséget, hogy úgy több ember barátkozzon veled. Bár ezt a döntést neked kell meghozni, ha az számít jobban, hogy nagy társasági embernek lássanak (holott valószínűleg nem vagy az, ami egyáltalán nem baj) akkor viszont néhány tipp : pl kezdj el használni vmi új dolgot, egy új smink cucc, új ékszer, ruhadarab vagy bármi ami nagyon tetszik, és úgy érzed hogy nagyon szuperré varázsol téged, ez kellő önbizalmat adna ahhoz, hogy meg tudj nyílni.

ne azon agyalj, mielőtt megszólalsz, hogy ez vajon a többieket érdekli e, emiatt rosszat gondolnak e rólad, mondd ki bátran a véleményed, ne csak kedvesen mosolyogj egy társaságban, tehát n légy szótlan.

és még néhány ilyesmi dolgot próbálj ki, aztán hajrá .


(bár mondom, szerintem ne akarj megváltozni :) )

2011. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérlek, küldj egy privát e-mailt nekem, ha van kedved, a neved facebookon, vagy akármi, ha van kedved, és nem akarod mindenkivel megosztani elérhetőséged, mint baráttal is lenne kedvem beszélgetni veled
2011. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
00:40 - írtam
2011. jún. 23. 00:49
 18/18 anonim ***** válasza:
én pedig válaszoltam:D
2011. jún. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!