Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tekint rám minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekint rám minden lány úgy mint 1 barátra?

Figyelt kérdés
Minden lány akinél próbálkozok bókolok nekik stb...a végén közli velem h csak barátok legyünk.Most ilyenkor mit lehet tenni? 17/F
2011. jún. 23. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert túl jófej vagy, legyél bunkó és kemény. Friend zone lányok gyüjtögetése pedig baromság, minél több van annál kisebb esélyed lesz barátnőd ugyanabból a környezetből
2011. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát a bunkó stílust inkább hanyagolnám mert elég volt azt 1x eljátszani és a haverjaim sem néztek rám akkor...
2011. jún. 23. 10:40
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem kell bunkónak lenni, de flörtölni kell. Éreztesd a kezdetektől, hogy nem a barát szerepére pályázol.
2011. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit muja vagy és ez nem jön be nekik. Én is randiztam már nagyon kedves, helyes fiúkkal, de egyik másik olyan muja, hogy az borzalom.

Nem kemény csávónak kell lenni, de azért a túl nagy kedvesség se túl szimpatikus tulajdonság.

2011. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, azt próbáltam egy szóvak kifejezni amit az előttem szóló. Annak oka van ha az összes csaj friend zoneol. Valószínűleg tiszteletbeli barátnőjüknek tekintenek :D ez elég rossz szokásuk, velem is megesett.
2011. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól.
2011. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valami amit csinálsz próbálkozás közben túl sok, túl egyértelmű, mégis olyan, hogy őt készteti következő hasonlóan egyértelmű lépésre. A lányok nem szeretnek általában így dönteni, tizenévesen pedig elég bizonytalanok is abban hogy ki az aki tényleg kell nekik. Vigyél több cselekvést a hódításba és ne kérdezd meg soha amit szeretnél tőle csak csináld (persze ésszel). A többi jön magától.
2011. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Éreztesd a kezdetektől, hogy nem a barát szerepére pályázol." igen!!

ja és úgyis elfpognak gondolkozni azon, hogy milenne ha összejönnétek..fiú lány barátság szerintem nincs..

2011. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban kell "hajtani" (flörtölgetni velük), és nem kell a papucsot játszani. Persze legyél figyelmes, kedves stb, de csak mértékkel. És érezzék hogy nőként gondolsz rájuk, nem egy barátként.
2011. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Tigberra válasza:
Legyel figyelmes es sokat beszelgessetek egymassal.Eresztesd a lannyal hogy neked nem baratkent kell.meglatod hamar bejon.
2011. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!