Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, melyik nemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, melyik nemnek van nehezebb dolga párkeresésnél? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szerintetek egy nőnek nehezebb megfelelni egy férfi elvárásainak, vagy fordítva? Mi az amit egy nő mindenképp elvár egy férfitól, és mi az ami egy férfinak mindenképp fontos?


Sokszor úgy érzem nőként, hogy túl magasak az elvárásaink. Már velem is megtörtént, hogy például azért utasítottam vissza valakit mert túl kedves volt, valami hiányzott belőle, nem láttam a férfit benne. Ugyanakkor rengeteg olyan sráccal találkoztam már, akinek elég ha szeretik őt, és néhány alap dolog megvan (pl őszinteség, hűség, tisztelet).


Most kizárólag a belső tulajdonságokra gondolok, a külsőt tekintsük úgy, hogy az megfelelő.


Ti hogy látjátok?


2011. jún. 23. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát.. egyiknek se konnyu.. bár én azt se értem h miért kell párban élni :D
2011. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fiúnak nehezebb dolga van, de ez az én szubjektív véleményem.. Ajándék vásárolgatástól elkezdve, közös programok, a rengeteg türelem, hogy egy lány hülyeségeit elviseljük, és tudjuk olyannak szeretni, amilyen, közel mindig egyszerű feladat.:) Bár én meg a ti problémáitokat nem ismerem, ezért nem tudok objektív véleményt mondani.:D
2011. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
közel sem mindig egyszerű feladat *
2011. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
A külsőtől nem lehet elvonatkoztatni, mert az minden nőnek fontosabb, mint a belső. Ennélfogva egy jóképű férfi könnyebben talál párt, mint egy nő, egy csúnya viszont nehezebben.
2011. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ferikeee, szted 1 pasinak nincsenek hülyeségei??
2011. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem mondtam ilyet, sőt.:D


Azt írtam, hogy én nem ismerem a ti gondjaitokat, velünk szemben, de azért kössél belém mert igazad van..

2011. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem belédkötni akartam, csak kommunikáltam.. :D de sztem ha már választani kell, akkor lehet h a pasiknak a nehezebb, mert nekik kell(ene) megtenni az első lépéseket..
2011. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

Ferikeee te már megint hülye vagy.


Szerintem férfinak nehezeb nézetek hány bu.zi vannak a világon.

2011. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sajnos nem találtam hasznosnak a válaszod utolsó:D

Ha választ írsz, tartsd be a következőket:


-Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!


-Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!


-

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!



Ajánlom figyelmetekbe:)


Kérdezőnek pedig: Ti milyen hülyeségeket tapasztaltok egy fiútól pl?:)

2011. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"A külsőtől nem lehet elvonatkoztatni, mert az minden nőnek fontosabb, mint a belső. Ennélfogva egy jóképű férfi könnyebben talál párt, mint egy nő, egy csúnya viszont nehezebben."

Úgy értem, hogy ha már a fizikai vonzalom megvan a két fél között, akkor milyen fontos belső tulajdonságok jönnek, kinek lehet nehezebb dolga megfelelni. :)

2011. jún. 23. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!