Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, melyik nemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, melyik nemnek van nehezebb dolga párkeresésnél? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szerintetek egy nőnek nehezebb megfelelni egy férfi elvárásainak, vagy fordítva? Mi az amit egy nő mindenképp elvár egy férfitól, és mi az ami egy férfinak mindenképp fontos?


Sokszor úgy érzem nőként, hogy túl magasak az elvárásaink. Már velem is megtörtént, hogy például azért utasítottam vissza valakit mert túl kedves volt, valami hiányzott belőle, nem láttam a férfit benne. Ugyanakkor rengeteg olyan sráccal találkoztam már, akinek elég ha szeretik őt, és néhány alap dolog megvan (pl őszinteség, hűség, tisztelet).


Most kizárólag a belső tulajdonságokra gondolok, a külsőt tekintsük úgy, hogy az megfelelő.


Ti hogy látjátok?


2011. jún. 23. 11:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ismerek egy srácot, 16 éves, alig van 50 kiló, és 175 cm magas, de jóképű és beképzelt. Rajonganak érte a nők, én pedig akár fejre is állhatok, akkor se lesz barátnőm, egyszerűen semmibe vesznek. Ebből kiindulva a fiúknak van nehezebb dolguk, mivel olyan dolog fogja meg nagyrészt a lányokat, ami úgymond a fiúval született adottság.
2011. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ferikeee: Az oldal fórumszerű használata manapság teljesen elfogadott, és fel is dobja szerintem. Ha nem tetszik, jelentkezz moderátornak, és akkor ugrálj.
2011. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem esete válogatja. Vannak hisztis nők, akiket nehéz elviselni, én nem is kezdenék soha olyannal ha pasi lennék. Vannak férfiak, akik sértődékenyek, kicsinyesek, nehéz esetek, őket se könnyű elviselni. A megoldás az, ha mindenki megtalálja a hozzá illő párját, és ők akkor is jól kijönnek, ha mindenki mást megörjítenének egyébként. Teljes körű választ úgysem adhat senki, hisz aki nő annak női agya van, a pasinak meg pasi agya, és soha nem bújhat a másik bőrébe egyik se.
2011. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egy olyan Férfinak aki után csöpögnek a Nök, annak könnyü dolga van, de például Nekem a szökésbarna hajammal és a szemüvegemmel, átlagos testemmel semmi esélyem vagy csak nagyon kevés. Egyre nehezebb megfelelni a Nök irreálisan magas elvárásainak.

Másrészt meg, jó nem panaszkodhatok mert szép barátnöim voltak, de harcoltam az elejétöl a végéig, ök pedig semmit sem tettek, mert "küzdjek Én értük".....

2011. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

a férfiaknak

mert mindig a nő választ

2011. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13:13: Bullshit. Csak ha hagyod nekik.
2011. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A nőknek könnyebb, semmit nem kell csinálniuk nekünk meg udvarolni kell amit általában le**arnak, + egy nőnek nagyobbak az elvárásai külsőleg is főleg, minden nő kizárólag magas pasit akar és olyat akinek van hatalma és izmos és jóképű és "helyes" nem tudom ez mit jelent nálatok de aki helyes arra buknak a nők.

21f

2011. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!