Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért követem el mindig azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követem el mindig azt a hibát, hogy beleszeretek egy fiúba?

Figyelt kérdés

Soha se voltam egy szerencsés ember. Ha tetszett egy fiú hülyített,kihasznált,megalázott aztán jót röhögött rajtam a haverjaival vagy szimplán levegőnek nézet. Már hozzászoktam és nem is nagyon tudok hinni bármelyik embernek is.Mindenhol kerestem normális fiúkat,de egyre se bukkantam..Már mindent megpróbáltam,de sehogy se vesznek észre a fiúk.Nincs amivel kitudnék tűnni a tömegből,lehet ez a baj,hogy a mai világban csak azokat veszik észre akik mindent megtesznek csak,hogy kitűnjenek a tömegből...De én meg nem akarok megváltozni azért,hogy észre vegyen egy fiú is.Volt olyan is,hogy egyik fiú osztálytársammal elbeszélgettem kiránduláson,és azt mondta,hogy hiába álmodozok nekem sohasem lesz fiúm.. Van benne némi igazság.. Vagy ennyire ronda lennék?

Igazából már úgy vagyok az egésszel,hogy az sem zavarna ha úgy halnék meg,hogy nincs senkim.Mert már csak hibának tudom azt tekinteni ha valakit megszeretek,és csak szenvedek miatta.


Néha eléggé rossz látni,hogy más lányt van aki szereti,engem meg senki, csak a szüleim.


16/L


2011. jún. 24. 11:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én szívből megtudlak érteni. Mondjuk én fiú vagyok, és van egy lány aki mindig "megvéd", amikor más "utál", jó érzés.

Olyan második anyuka a számomra.

Viszont, szerintem ne akarj annyira megfelelni másoknak, legyél egy kicsit magabiztosabb, öltözz csinosabban, legyen hosszú egyenes hajad (lehet hullámos is), ez minden fiúnak bejön.

Legyél kedves, és aranyos, és "ne sikítozz, meg ne rinyálj, és mindig legyél vidám!".

Néha kérdez meg egy fiút, csak úgy, hogy pl:. miújság, mi van veled, régebben volt egy nem olyan szép lány, de néha mindig megkérdezte tőlem, mi van velem, mellém szokott ülni, stb.. a másik lány is szokott ilyeneket csinálni, de neki van pasija, ő szimplán barát. :))

Nem tudom, hány fiú ismerősöd, van, de amelyiknek, névnapja vagy szülinapja van, iwiw-en priviben nem üzenőfalon felköszöntheted, nálam csinálta már egy lány, teljesen meglepett, és másképpen néztem rá! :)) Szerintem ezzel nem veszíthetsz sokat, mivel figyelmes voltál, max vissza se ír, ha meg megelíti ezzel akar cikizni, amit erősen kétlek, hogy azzal cikizne, "felköszöntött ez a lány priviben.. :))".

Ilyen apróságok, mindig legyél nyugodt, kicsit legyél a fiúk közelében, legyen finom illatod.

A másik amitől elolvadok, amikor egy lány viccel velem.

pl:. reggel, olyan csábítóan, köszön egy "sziát".

Én ismertem egy ilyen lány,egyszer tisztára be volt gerjedve rám, nagyon bírtam, mert eltudtam mellete engedni magam, laza tudtam mellete lenni, és lehetett vele viccelődni, pimasz lenni.

Ezek nagyon apróságok, néha kérheted azt, ha egy kicsit bátrabb vagyok, hogy üljön melléd egy fiú, választhatsz, csöndesebb félénkebbet srácot is (az osztályban van egy lány, aki néha erre kér! ":)" ).

Lássák, hogy te egy fiúval vagy, és talán a lányok is megnyílnak.



16 éves fiú.

2011. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!