Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly taliztunk késöbb hallottam h milyen aranyos vagyok és jó lenne ha többet lennénk együtt. Összejöttünk,2hétig gondolkodtam h. jó-e hogy együtt vagyunk, minden meg tettem neki erre 1hónap után szakított. Azóta nem is hallottam róla Miért?

Figyelt kérdés
félénk csaj,nagyon aranyos
2011. jún. 24. 14:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szal mindent:Mindent megtettem hogy jól érezze magát ergo ne unatkozzon,nem basztattam hogy válaszoljá megilyenek.Nem másztam rá csak ha ketten voltunk és akkor is figyeltem arra hogy ne legyen kínos vagy túlgyors.
2011. jún. 24. 15:52
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el,hogy semmit nem mondott,amikor kiadta az utadat.


Ezt meséld be másnak.

2011. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem a te hibád... És azért msnen mert nem tudnék a szemedbe nézni...
2011. jún. 24. 16:03
 14/16 anonim ***** válasza:

hát miért nem ezzel kezdted?


Akkor félénk csaj,csak nagyon szereti a f@szt...


bocsi,de én már rutin róka vagyok a témában...

2011. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nálam/elöttem szűz volt... Szal annyira még nem lehetett benne a témában.
2011. jún. 24. 16:49
 16/16 anonim ***** válasza:
rutin rókának kicsit lassan állt össze a kép... :D
2011. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!