Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért a barátom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért a barátom, vagy csak fél kimondani a szakítást?

Figyelt kérdés
Párommal 5 hónapja vagyunk együtt, távkapcsolatnak indult, de munkájának köszönhetően szinte mindennap tudtunk találkozni.Azonban 2hónapja munkahelyet váltott ezért nem tudunk találkozni,sőt telefonon is alig beszéltünk az utóbbi időben,inkább csak én kerestem.Reggeltől estig dolgozik, de számomra felfoghatatlan, hogy nem tud 5percet sem arra szánni, hogy felhívjon.Amikor erre rákérdeztem, hogy, mi történik, azt mondta, hogy nagyon szeret, de időre van szüksége,meg hogy tudja, hogy én nem ezt érdemlem tőle.Ez 1 hete történt, azt mondta,hívni fog, de még semmi...meddig várjak, vagy mikortól könyveljem el ezt szakításnak?
2011. jún. 24. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mostantól!
2011. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szar helyzet, de az olvasottak alapjàz ennek a kapcsolatnak vège van. Ne busulj lesz màsik. Ha akartvolna tovàbbà is veled lenni, munka ide vagy oda keresett volna.
2011. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is úgy látom,hogy ennek vége.De szerintem ez neked sem volt ideális,hogy csak te keresed és alig találkoztok.És igazad van,ha valaki fontos,akkor szánok rá pár percet,hogy felhívjam,vagy írjak egy smst.
2011. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

szerintem igen!

en ish pontosan igy voltam.egyszer a pasim azt mondta hogy tartsunk egy kis szunetet..mnah meg akko nem is beszeltunk es azota sem..mar eltelt jo par honap,es mivel mindennap lattam nagyon nehez volt elfelejteni..de ne aggodj neked ish menni fog.nem csak 1 fiu letezik a vilagon *.* 15L

2011. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez helyzet és ember függő. én sok kapcsolatomat zártam le így hogy "tartsunk szünetet" ha valaki szünetet kér, a másiknak rögtön leesik hogy vége.

így volt ez a jelenleni! barátommal is :) 9hónapja voltunk együtt elég sok volt a veszekedés a féltékenység, megromlott a kapcsolat. egyik napról a másikra váratlanúl elém állt azzal, hogy tartunk szünetet. én összeomlottam teljesen. 100%ig biztos voltam benne hogy VÉGE. csak a barátnőim tartották bennem a lelket. eltelt 4nap(ami több hétnek tűnt nekem...) és megkeresett mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne:) én persze nagyon furcsáltam, de ő aztmondta, ennyit bírt ki nélkülem ez volt a "szünet". :) nagyon nagyon meglepetés volt ez nekem, hiszem gondolni se mertem rá hogy lesz még folytatás:) tehát valakinél a "szünet" egy kegyes szakítás, és látod valakinél valóban csak az időre van szükség hogy rájöjjön hiányzol, kellesz neki nem bírja nélküled, és valóban csak szünetre gondolt:)

szóval szerintem nem kell egyből temetni a dolgokat...csupán ne éld bele magad és akkor neked is egy nagy meglepetés lesz ha megkeres:)

te ne keresd, hagy hiányozz neki.

mi most vagyunk együtt 15hónapja már.

2011. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor lenne "jogos" a szünet kérése, ha te követtél volna el valami hibát, és most azon gondolkodna, meg tud-e bocsátani. De mivel semmi ilyesmi nem történt, ezért úgy látszik, ez csak kifogás... Szerintem írjál neki, vagy hívd fel, és mondd meg: te úgy érzed, nem ezt érdemelted, miután megtetted a kapcsolatért amit csak tudtál, így mostantól tekintse úgy, hogy nem vagytok egy pár. Aztán éled az életed tovább, meg ő is az övét.
2011. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!