Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nállatok mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nállatok mi számít egy srácnál? Kivel jöttök össze hosszabb kapcsolatra illetve egy éjszakás kalandra?

Figyelt kérdés

lehet hogy hülye a kérdés én egy 19 éves srác vagyok. sajnos még csak egy kapcsolatom volt az is egy hétig tartott. Nállatok milyen pasik jönnek be. milyen csajozós szöveget hallottatok mostanáben... nállatok mitől "férfi a férfi" és merre szoktak rátok nyomolni (pl.: disco, strand, utca, stb)

Tudom lehet hogy kicsit hülye a kérdés, de engem most ez érdekel, mert valahogy sosem tudom hogy hol mikor hogyan csajozzak, úgy, hogy sikeres is legyek. amugy a külsőm olyan átlagos. nem olyan rossz de nem is király...

eéőre is kösz


2011. jún. 25. 08:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Válaszoltam neked, gondold át.

Amúgy 13:35-hez: Fura amit mondasz számomra. Hogy miért? Mert nem nagyon szokták így gondolni a csajok. Szóval, hogy a külső nem számít, és hogy az intelligencia fontosabb. Biztos vagy benne? :)

Amúgy kiváncsi lennék rá, hogy milyen jellemzők alapján döntenél, hogy valaki intelligens, jó lenne, ha tudnál erről még írni nekem... :)

2011. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nem igazából én a vicces fiúkért vagyok oda akik kicsit bolondok is :) de nem nagyképűek
2011. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!