Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

177cm 78kg-ról 68 kg-ra lefogyok akkor fogok tetszeni, annak a férfinak akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 11:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, még nekem is fogsz tetszeni.
2011. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a túlsúlyod miatt nem tetszel most neki, akkor lehet. Viszont ha amúgy sem vagy az esete, akkor fejenállhatsz, akkor sem fogsz tetszeni neki sajnos. Ez esetben keress olyan férfit, akinek tetszel. :)
2011. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Ez a kérdés volt már...
2011. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Jajj, ezzel csak óvatosan:S Én is azt hittem, hogy a pasinak, akibe szerelmes vagyok, azért nem vagyok az esete, mert kövér vagyok, ezért elkezdtem fogyókúrázni, koplaltam, majdhogynem tönkretettem magam, erre a srác összejött (nem szépítem) egy tehénnel... Ennyire még nem zuhantam össze sose, szerintem. Szóval, ha amúgysem vagy az a este, vékonyabban se fogsz neki tetszeni, de amúgy ha a súlyodat hozza fel indoknak, akkor az is lehet, hogy azt 'csak úgy' mondja, mert maga se tud rá jobb indokot. És amúgy, ha vékonyabban tetszenél neki, összejönnétek, mi lenne ha visszahíznál pár kilót bármi miatt? Akkor dob? Nem jó játék ez sehogysem...
2011. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
nem biztos, mert lehet hogy ronda vagy.
2011. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de most sem vagy kövér. Ha kellenél neki akkor így is kellenél, ha meg nem akkor lehetsz akár 40 kilo is akkor se fog észre venni.
2011. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget...


Szerinted akkor már mindenkinek tetszeni fogsz, ha vékony vagy?


Ezer dolog függvénye, hogy tetszik-e nekünk a másik. Lehet, hogy amúgy sem tetszik neki az arcod, a viselkedésed, az öltözködési stílusod stb.

2011. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
de igen,mert a hasam nagy,szóval kövér vagyok!
2011. jún. 25. 12:18
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Nem csak a súlyon múlik, hogy valakinek tetszel-e. Valaki lehet szép, de ha belül nem tetszik, az elveszi a külső szépségét is. (legalábbis én így működök)
2011. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ahhoz ismernünk kellene a pasit. 50-50%, vagy igen, vagy nem. Ha csak a vékony nők jönnek be neki, akkor lehet, hogy felfigyelne rád. De az is lehet, hogy úgy en bloc nem jössz be neki.
2011. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!