Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok? Miért érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Miért érzem így? Ismerős valakinek?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a barátommal.Sokszor érzem úgy,hogy ha nincs itt,akkor elegem van belőle,nem szeretem,hagyjon békén,nem értékel,becsül meg eléggé(!!),mikor megy együtt vagyunk akkor meg minden más;imádom,ahogy van,szerelmes vagyok.


Köszönöm a válaszokat,az idióták kíméljenek!


2011. jún. 25. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Egy kis segítség válasza:


Tisztázd az éréseid :) Ne gondolj arra, hogy utálod és nem szereted :) mert ezek szerint szereted :)

2011. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Azért mert tini vagy.
2011. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok..
2011. jún. 25. 13:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg későn érő. Egyébként a 18 a tinédzserkor vége, még simán Alkonyatra nyáladzós, sztárokba szerelmesedős időszak.
2011. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát éppen nem,de köszi a válaszodat!Annál érettebb vagyok. (:
2011. jún. 25. 13:17
 6/11 anonim ***** válasza:

te, ezt, önmagad eldönti, hogy érettebb vagy annál. hát ez nem vall túl érettségre...

tudom-tudom, idióta vagyok.

2011. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is éreztem így, fogalmam sincs miért volt... Talán kinőttem vagy nem tudom:D Szerintem te is ki fogod nőni:) 18/L
2011. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szamóca.. ***** válasza:
100%
csak tipp, nem biztos: nem lehet hogy szexuálisan vonzódsz hozzá, ezért amikor meleltted van nem látod át a vonzalomtól, azt amit akkor érzel ha nincs ott?
2011. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyilván szereted, de valószínűleg nem ismered be magadnak.


Én épp fordítva voltam, mikor vele voltam, megőrjített a hülyeségeivel...Ha nem volt ott, akkor hiányzott, kiderült, hogy már csak az hiányzott hogy mellettem legyen, de nem akartam beismerni.


Szerintem te, meg nem mered elfogadni, hogy szükséged van rá.

2011. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valahol a bizalom hiányát jelzi részedről. Biztos meg vannak rá az okaid, én ugyanígy éreztem a pasimmal kapcsolatban (mondjuk volt is miért...). Önvédelem, félsz attól, hogy ha túlságosan beleéled magad és ragaszkodsz hozzá, akkor nagyobbat fogsz csalódni.
2011. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!