Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok? Miért érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Miért érzem így? Ismerős valakinek?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a barátommal.Sokszor érzem úgy,hogy ha nincs itt,akkor elegem van belőle,nem szeretem,hagyjon békén,nem értékel,becsül meg eléggé(!!),mikor megy együtt vagyunk akkor meg minden más;imádom,ahogy van,szerelmes vagyok.


Köszönöm a válaszokat,az idióták kíméljenek!


2011. jún. 25. 13:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy érzek, de egy kezdődő távkapcsolatban vagyunk. Ha találkozunk, együtt vagyunk, imádom és legszívesebben minden pillanatban vele lennék. Ha nem vagyunk együtt és eszembe jut, akkor gyűlölöm az egész világot, amiért nincs velem és ez az egész valahogy rá vetül ki. Mintha szerencsétlen ő tehetne arról, hogy 200 km van köztünk, mindig neki hisztizek, ő érzi rosszul magát az én érzéseim miatt, ami így nincs rendjén, de kitartó a drága! :) Én már elküldtem volna magamat melegebb éghajlatra. :)

Nekem az segít, hogy megoszthatom vele, hogy nagyon fáj, hogy ilyen ritkán találkozunk és ez nekem így nem jó, ő pedig ilyenkor nem mégjobban elbizonytalanít, hanem próbálja megerősíteni az érzéseimet, tudatni velem, hogy kitart mellettem, akar engem és legyek erős...

Úgy gondolom benned és valamiféle kétség lehet, esetleg bizonytalanság vagy bizalmatlanság, ezen kéne elgondolkodni! 21/L

2011. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!