Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "csúnyább" lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "csúnyább" lányok hogy tudnak tetszeni egy fiúnak?

Figyelt kérdés
ha nem annyira csúnyák de nem is szépek, kicsit visszahúzódóbbak. a viselkedésükkel tudják kicsit "befolyásolni" a kinézetüket? és ha igen, akkor hogy viselkedjenek? meg pl egy pasihoz hogyan közeledjenek?
2011. jún. 25. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
pl. ha meg lehet fektetni.
2011. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Borotválkozz meg, ne gusztustalan zsákruhát hordj, Legyen hosszú hajad ne ilyen egyes nőknél divatos kicsit Justin Bieberes...
2011. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Isten valamit elvesz, hiszen nem mindegy, hogy az eszedért vagy a fenekedért kellesz...

Legyél igényes. Nekem az bőven elég. Többet nem tudsz tenni a külsődért úgy sem. De attól ne ribancosodj be... szóval az ész valamikor kárpótolhatja a kinézetet. Valamikor jó lenne beszélgetni a barátnőmmel a politikáról, a világvallásokról, de a sok ribancszőke, nagy seggű libák nem tudnak egy saját véleményt kinyögni, mert nekik nincs olyanjuk.

2011. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Borotválkozz meg... Nem tudom miért hiszik azt az emberek hogy a csúnyább lányok nem borotválkoznak meg hogy igénytelenek...-.-
2011. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert attól ronda. Én még olyan nőt nem láttam aki ronda lenne, holott megpróbál jól kinézni. Számomra egy nő attól ronda hogy igénytelen szőrös, kilátszanak a cicák a hóna alatt meg hasonlók...
2011. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes én borotválkozom és fürdöm minden nap és 2 naponta mosom a hajam. Mindig ügyelek rá hogy a legjobbat hozzam ki magamból mégis azt mondják igénytelen vagyok, mert nem szép az arcom.
2011. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
sehogy
2011. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom akkor hogy mi van. Lehet tini vagy, gimiben szokás minden baromságért csesztetni a másikat. Tégy fel képet vagy küldj nekem és megmondom.
2011. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a csúnya és a szép is relatív. Ami az egyiknek szép az a másiknak csúnya és fordítva. Szóval semmi különöset nem kell magaddal tenni
2011. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor mindenek előtt egy dolog nagyon fontos!!!


Nincs olyan, hogy csúnya lány!!!


A szépség amúgy is relatív dolog, hiszen van akinek ez jön be, van akinek az..szóval ez butaság :)


A másik dolog pedig, hogy ha lehet, ne te közeledj a fiúkhoz, az nem a lányok dolga, adj jeleket, szemezz, csábíts a tekinteteddel, légy csinosan öltözve, mosolyogj sokat és ha elhiszed magadról, hogy te igenis egy jó csaj vagy, akkor mindenki annak fog látni :)))

2011. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!