Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akiknek egyszerűen nem lehet kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Itt nem betegségre gondolok, hanem valami más, meg nem határozható okra.


Én pl. nem vagyok csúnya, magas vagyok, van humorérzékem, intelligenciám (ezeket mások mondják, sőt mindenki ezt mondja rólam!), mégse jött össze egy lánnyal se 6 év alatt, amióta próbálkozok.


Valahogy elkerülnek, levegőnek néznek. Néha jól elbeszélgetnek velem, de mint férfi nem jövök szóba. Komolyan mintha el lennék átkozva. Mintha lenne bennem valami nagyon elrejtve, ami taszító a nők számára, amiről még én se tudok, és amit senki se tud megmondani hogy micsoda, egyszerűen csak érzi a lány, hogy velem nem érdemes.


2011. jún. 26. 09:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Hagyd a csodába az egész nő problémát..."

"Vegyél xboxot..."

"Örülj, hogy nem kell tartásdíjat fizetned..."

Emberek, ti impotensek vagytok, netán melegek, esetleg szimplán nem vagytok normálisak? Ilyen hozzáállással soha nem is lesz senkitek, de talán nem is baj.

2011. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:54


Ebbe még eddig bele se gondoltam, de nem is rosz ötlet :)

xboxom már ugyan van, de vagy két hónapja be se kapcsoltam. A többi viszont oké. De tényleg most minek egyem magam, amikor ott a karrier, szabadság stb. :D

2011. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Ilyen hozzáállással soha nem is lesz senkitek, de talán nem is baj."


Igen, jól mondod. Egyáltalán nem baj. Nekem speciel bármikor lehetne annyi nőm, amennyihez kedvem volna, de az eddig leírtak miatt eszembe sincs elbaszni az életem velük. Ha valamelyik megütné morálisan és emberileg a szintet, akkor másképp gondolkodnék, de eddig nem volt szerencsém ilyennel összefutni.


És igen, mindazok, akik itt írják, hogy "jajj, nekem sosem lesz nőm" stb., nos meggyőződésem, hogy ők jártak jobban és valójában tüöbb okuk van az örömre, mint a szomorkodásra, lévén hogy egy kupac ****-ról maradtak le. Nem veszetettek semmit.

2011. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De jó hogy nem vagyok egyedül, én is hasonlóan érzem.
2011. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Egyszer azért kipróbálnám.


Playstation meg már van :D

2011. jún. 26. 13:22
 16/18 anonim válasza:
A nők szükségesek az ember életében. Nehogy már bebuzuljon midnenki. Sosem akartok átélni szexuális együttlétet? amikor a barátnőitekkel együtt mentek el? Nincs bennetek vágy vagy tényleg impotensek vagytok? Egyre szánalmasabb lesz a generációnk :S A nők nem a szépséget nézik a pasiban hanem a belsőt és ez ténlyeg igy van. Haverom bűn ronda véleményem szerint XD azt mégis van barátnője mert jóarc :D
2011. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, én nagyon szeretném amiket leírtál, de sajnos nem úgy van, ahogy mondod. A nőknek igenis a külső a legfontosabb. Ha nem nézel ki jól, hiába vagy jó fej, az senkit nem érdekel. A haverod valszeg csak szted ronda, a nők szerint meg nem.
2011. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

14:31

nagyon sokunk számára ez lehetetlen. am meg nem feltétlen van szüksége mindenkinek nőkre. ezt is csak bemesélik maguknak az emberek... sokszor jobb egyedül

2011. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!