Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnátok, ha a barátnőtök legjobb barátja egy fiú lenne?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyenkor összebarátkozni a sráccal?
2011. jún. 26. 12:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a lányt sohasem érdekelte ő mint pasi. Egy évekkel ezelőtti visszautasítást is bőven ki lehetett már heverni.
2011. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hagyd a csajt a picccsába! Akinek egy ellenkező nemű a legjobb barátja, az önbizalomhiányos. A nemiségét minden egészséges ember a szerelmével éli át, namárpedig ezek ketten valamiért szeretnek sokat együtt lenni, tehát ez nem barátság, hanem a nemiségükkel függ össze. Az ember nőjének ne egy másik férfi legyen a legjobb barátja. Ha már férfi, miért nem te vagy az? Ugye? Te sem véletlenül tetted föl a kérdést. Biztos, hogy homokos a srác.
2011. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért kell, hogy a nemiségről szóljon a barátság, csak mert ellenkező neműek?
2011. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a csaj ezzel konkrétan megaláz téged. Mások előtt ráadásul. Hanyagold a nőt, aztán ha megkérdezi, miért, közöld, hogy csak.
2011. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem (22F) több lány barátom volt már. Mostanra már csak egy maradt. A többiek lemorzsolódtak. Vagy azért, mert komoly kapcsolatba kerültek és egyre jobban eltávolodtak tőlem, vagy azért, mert beértek az ominózus korai felnőtt korukba és gyökeresen megváltoztak.

Szóval, hogy a kérdésre is válaszoljak, az utolsó leányzó már több kapcsolatot "vészelt" át úgy mellettem, hogy én voltam a legjobb barátja. Én látásból ismertem az aktuális párjait, de nem nagyon "melegedtem" velük össze.. Általában teljesen más stílusú emberek voltak, mint én. Volt, hogy azért szakítottak, mert féltékenyek voltak rám, volt hogy azért, mert azt hitték csak játszik velük, viszont volt olyan is ,mikor csak szépen lassan vége szakadt a dolognak.

Most nincs időm taglalni hosszan a dolgot, tehát a lényegét fogom csak leírni.

Ha nem vagy hasonló kaliberű fiú, mint amilyen az Ő legjobb barátja akkor veszett fejsze. Az egyetlen dolog ami segíthetne az az, hogy szerelmes lesz beléd (de nagyon).

2011. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ui.: Az, hogy a fiú érzett valamit a lány iránt régebben (tehát most sem közömbös) semmit sem jelent. Hiába hanyagolta a lány. Ez hülyeség. Fiú és lány közti barátság csak akkor van, ha az egyik fél más szemmel is KÉPES lenne nézni a barátjára... Amúgy nem. Szöges ellentét a két nem viselkedése, az értékrendje, az érdeklődési köre. Csak az tudja megteremteni a kettőjük közti összhangot, ha az egyik fél szívesen van a másikkal, mert "nem csak barátként tudja elképzelni őt"

Akárki akármit mond ez így van. Legalábbis szerintem ,mert nálam mindig így esett..

2011. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért, mert az ember a saját nemével szeret lógni, ha már megjelenik egy ellenkezú nemű, az mindig zavart kelt. Sok ún. lánybarátom volt, legalább 10-12, kivétel nélkül mind basszni akart velem. Aztán rájöttem, hogy semmi haszna ezeknak a "barátságoknak". Azért csináltam, mert hízelgett a rajongásuk, de igazi barátságról szó sem volt. Az igazi, legjobb barátságnál nemes érzelmekről van szó. A csaj itt tuti önbizalomhiányos, a gyereknek voltak homokos élményei. A nő a kérdezőé, nem fogja ezzel a gyerekkel megcsalni, de mással lehet hogy könnyen. Én ezért hanyagolnám a nőt. Ha dughatnékom van, akkor felhívnám. De komolyan nem venném.
2011. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi. Ha meg akarna csalni megcsalna és nem feltétlen a legjobb fiúbarátjával. Tartsd nyitva a szemed és ha azt látnád be akar próbálkozni állítsd le. Ennyit tudsz tenni :D
2011. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nincs barátság fiú is lány között, legalábbis a fiú részéről. Én mindegyik lánybarátomat megdugnám baráti alapon. Természetesen hűséges vagyok a barátnőmhöz, de a fejemben mindig ott a kisördög.

Persze kellenek a lánynak is a barátok, de a fiúk titokban meg akarják dugni őket, a lányok meg nem barátnak valók. A nők nem is ismerik az igazi barátságot, mert egymásban általában vetélytársat látnak, vagy örülnek ha van egy csúnyább barátnőjük és akkor őket szúrják ki a pasik...

Csak a nagyon értelmes nők tudnak egymással barátkozni.


El kell engedni őket barátkozni, mert nem tarthatod kalitkában, nem a te birtokod. De légy résen, mert ezekben Ádám és Éva óta nem lehet megbízni.

2011. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!