Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a pasik?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, már csak filmekben látni olyat, hogy a csajnak nem kell trükközni azért, hogy a pasi végre kezdeményezzen. Rózsát csak bocsánatkéréshez kaptam, azért hogy meghódítsanak soha. Szép is lenne, ha nem kéne hónapokat várni azért, hogy egy srác végre megkérdezze, hogy járunk-e, vagy megcsókoljon.. Az egy éjszakás bulikat kivéve, ahol persze minden pasi olyan könnyen smárolgat.. Bezzeg mikor tényleg tetszik neki a csaj, akkor nem mer lépni.. Ez miért van?
2011. jún. 26. 16:21
1 2
 1/18 anonim válasza:
ha pesti vagy válaszolok :P
2011. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ezt ki mondta neked??

Én eddig az összes barátnőmnél kezdeményeztem!Volt hogy pofára estem,de ez soha nem szegte kedvem hogy másoknál probálkozam!

Szóval van még ilyen!Jelen esetben én!

2011. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Tényleg igaz ez? Vagy csak mi hisszük ezt, akik felé sosem lépnek a pasik.......

21/L

2011. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mernek kezdeményezni, csak lehet,hogy nálad nem, mert olyan ocsmány vagy.
2011. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Erdélyben még él ez a "hagyomány" :)
2011. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:28


:D:D:D


Hát igen ezen se ártana elgondolkodni....

2011. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

16:27-es vagyok.

Nem vagyok ocsmány, régen olyan szürke kisegér voltam, de már nem. Divatosan öltözöm, és változatosan is, kiegészítőket használok, és sminkelek, az alkommal és az arcommal sincs gond. Jah és normális változatos a frizurám is. Mindig megbámulnak, az tuti fix, hogy nem azért, mert csúnya vagyok, azelőtt sosem néztek meg a pasik.

2011. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ha a pasinak tetszik valaki hidd el hogy fog kezdeményezni
2011. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Életemben egyszer kezdeményezett nálam valaki.

(akkor éppen kapcsolatban voltam)

Az összes barátomhoz - akivel a későbbiekben kapcsolatom is lett - én mentem oda kezdeményezni.


Igen, elméletileg ha valaki akar valamit az lépni is fog.

2011. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor te lány vagy?
2011. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!